czwartek, 13 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Filharmonia w odcieniu purpury

Filharmonia w odcieniu purpury

Filharmonia w odcieniu purpury
Data publikacji: 2019-03-26 21:09
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:36
Wywietleń: 1409 382696

Szczecińska filharmonia symbolicznie włączyła się we wtorek w Purple Day - Międzynarodowy Dzień Epilepsji, podświetlając elewację budynku w jednym z odcieni purpury. Tego dnia na całym świecie prowadzone były różnego rodzaju akcje edukacyjne na temat epilepsji i możliwości jej leczenia. W sobotę z kolei w ramach Godziny dla Ziemi WWF filharmonia wyłączy iluminację na godzinę - o godz. 20.30, a 2 kwietnia budynek przybierze kolor niebieski w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu i akcji „Polska na niebiesko".

(MON)

Fot. Grzegorz Siwa

Filharmonia w odcieniu purpury Filharmonia w odcieniu purpury Filharmonia w odcieniu purpury Filharmonia w odcieniu purpury Filharmonia w odcieniu purpury

Komentarze

tolek
Ludzie bądźcie dla siebie życzliwi i odrobinę tolernacyjni a życie będzie piękniejsze. W każdym społeczeństwie są hetero, homo i bi. NIe bójcie się inności, to nie jest zaraźliwe! Jak ktoś jest homoseksualny to nie jest jego sprawa wyboru czy fanaberii on poprostu taki się urodził i ma prawo żyć na równych prawach z pozostałymi. Ludzie myślcie troszkę! Kiedy skończy się ta homofobia??? i ciemnota?
2019-03-27 13:07:19
mieszkaniec
Pięknie się prezentuje Nasza filharmonia. Wszystko by było super gdyby niektórzy mieszkańcy naszego miasta nie bali się hasła LGBT. WYpisują jakieś bzdury, że to jakaś moda... Prymitywne ludki myślą nadal, że to czyjaś fanaberia. W każdym społeczeństwie są ludzie hetero, homo lub bi i basta! Przecież wszyscy poza heteronormatywnymi to normalni ludzie żyjący wszędzie, wrażliwi, inteligentni. Tacy ludzie byli od zarania dziejów, są i będą!!!!! Apeluję o troszkę tolernacji i troszkę myślenia! Bądźmy sobie życzliwi na wzajem i będzie normalnie!
2019-03-27 12:59:50
Polaczki
Jacy wy jesteście zacofani. Życzę wam aby pojawiła się w waszej najbliższej rodzinie osoba homo. I co wtedy? Wy......cie ja z rodziny? Seksualność człowieka siedzi w głowie. Na to lekarstwa nie ma jak to się wydaje PiS dnietym z kotem.
2019-03-27 10:02:39
Szczecin z postępem i nowoczesnością
Filharmonia powinna być tęczowa bo to teraz takie nowoczesne i postępowe! Ponadto powinny być w niej prowadzone dla dzieci lekcje tolerancji wobec LGBT pod patronatem "gejowskich latarników"!
2019-03-27 09:35:35
Pozn
Piękną macie filharmonię, u nas muzycy kątek grają w auli uniwersytetu. Zazdroszczę i gratuluję
2019-03-27 09:01:07
I tak jesteście żałośni a tym blaszakiem. A tgo kolorowanie jest OHYDNE.
.
2019-03-27 08:11:47
obserwator
to raczej kolor biedronia