Poniedziałek 24 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Dziennikarka Kuriera z ogólnopolską Nagrodą Głównego Inspektora Pracy

Data publikacji: 2022-01-14 17:06
Ostatnia aktualizacja: 2022-01-14 17:08
Dziennikarka Kuriera z ogólnopolską Nagrodą Głównego Inspektora Pracy
Fot. Okręgowy Inspektorat Pracy  

Główny Inspektor Pracy Katarzyna Łażewska-Hrycko przyznała doroczne nagrody dla dziennikarzy, którzy mają szczególne osiągnięcia w upowszechnianiu problematyki ochrony pracy. Wśród nagrodzonych jest nasza redakcyjna koleżanka Katarzyna Lipska-Sokołowska.

Ogólnopolski konkurs dla dziennikarzy mediów ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych o Nagrodę Głównego Inspektora Pracy jest organizowany od ponad dwudziestu lat. Jego cel to popularyzowanie problematyki prawa i bezpieczeństwa pracy oraz inspirowanie mediów do podejmowania zagadnień ochrony pracy. Komisja konkursowa wyłania spośród autorów publikacji prasowych, radiowych i telewizyjnych dziennikarzy najbardziej zaangażowanych w upowszechnianie tematyki prawnej i technicznej ochrony pracy.

W tym roku przyznano sześć nagród ex-aequo. Odebrali je: Katarzyna Lipska-Sokołowska z redakcji „Kuriera Szczecińskiego”, Katarzyna Łakomiak-Korach z Radia Rodzina diecezji kaliskiej, Justyna Nowicka z Radia Kraków, Paweł Solarz z Radia Kielce i Marcin Szydłowski z Radia Plus z Olsztyna i Mateusz Rzemek ze stołecznej „Rzeczpospolitej”.

(Ksz)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA