Piątek 22 października 2021r. 
REKLAMA

Dzieci a dopalacze i narkotyki

Data publikacji: 2019-11-22 08:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-22 11:44
Dzieci a dopalacze i narkotyki
 

O substancjach psychoaktywnych, które grożą dzieciom i młodzieży odbędzie się wykład i dyskusja w Akademii Skutecznego Rodzica. Spotkanie dla rodziców, nauczycieli, pedagogów odbędzie się w piątek, 22 listopada o godz. 16.30 w Szkole Podstawowej nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Grodzkiej 23 w Szczecinie.

Organizatorzy podkreślają, że problemu powszechnie dostępnych i bardszo szkodliwych substancji psychoaktywnych nie można bagatelizować i zapraszają na spotkanie z ekspertem: psycholog, specjalistą psychoterapii uzależnień Darią Suchecką, dyrektor Stowarzyszenia MONAR - Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Babigoszczy. Podczas wykładu merytorycznego opowie ona jak uchronić dziecko przed tego rodzaju zagrożeniem oraz pomóc przezwyciężyć trudności, jeśli doszło już do ryzykownych zachowań lub uzależnienia. Następnie przewidziano spotkanie przy kawie i ciastu oraz pytania do eksperta. Patronat nad wydarzeniem objął zachodniopomorski kurator oświaty, a mecenatem objął je prezydent Szczecina. Akademia Skutecznego rodzica to wydarzenie cykliczne, spotkania odbywają się co miesiąc i są poświęcone innemu problemowi z zakresu wychowania. ©℗

(el)

Fot. Grzegorz SIWA

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

8
2019-11-22 11:31:00
Jeżeli w radiu mówi się o pozytywnym wpływie leczniczej marihuany, teledyski i teksty piosenek aż kipią od narkotyków, tak samo jak wzory na młodzieżowej odzieży, to tylko rolą rodziców jest tłumaczenie, jak śmiertelny, zagrożeniem są substancje psychoaktywne.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ