Środa 30 listopada 2022r. 
REKLAMA

Akademia Skutecznego Rodzica. Jak kochać dziecko

Data publikacji: 2019-02-22 07:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:48
Akademia Skutecznego Rodzica. Jak kochać dziecko
 

Jak kochać dziecko? Pod tym tematem odbędzie się w piątkowa Akademia Skutecznego Rodzica. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30, jak zwykle w Szkole Podstawowej nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Grodzkiej 23 w Szczecinie.

Spotkania w akademii odbywają się raz w miesiącu przez cały obecny rok szkolny i są adresowane do rodziców, wychowawców i nauczycieli. Przebiegają według programu: wykład merytoryczny prowadzony przez zaproszonego eksperta, rozmowy w grupach i indywidualne z ekspertem podczas przerwy na kawę i ciastko oraz odpowiedzi eksperta na kierowane do niego pytania. Podczas piątkowego spotkania ekspertem będzie psycholog Mirosława Pankiewicz, absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, w której obszarze zainteresowań zawodowych znajduje się: psychologia kliniczna osób dorosłych, psychoterapia, neuropsychologia, psychologia sportu i seksuologia. Oprócz kwalifikacji posiada ona doświadczenie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi i osobami dorosłymi.

Jest także wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w judo i instruktorką w tej dyscyplinie sportowej.

Organizatorzy zapraszają w piątek na spotkanie stałych Słuchaczy oraz nowe osoby, które chcą rozwijać swoje kompetencje wychowawcze. Wstęp wolny. Zapisy pierwszorazowych uczestników pod numerem tel. 91 433 29 24. Patronat Honorowy nad Akademią sprawuje Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Strona wydarzenia na FB.

(el)

Graf. Facebook Akademia Skutecznego Rodzica

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA