Poniedziałek, 22 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Drogowa ofensywa w Pyrzycach

Data publikacji: 08 listopada 2016 r. 15:08
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:20
Drogowa ofensywa w Pyrzycach
 

Dobiegają końca prace remontowe na ul. Dworcowej w Pyrzycach. W mieście przebudowano także część ulicy Krótkiej. Równocześnie prowadzone są inwestycje drogowe na terenie gminy - w miejscowościach Giżyn i Obromino.

Ulica Dworcowa wyglądała przed remontem jak szwajcarski ser. Teraz cieszy oko gładką nawierzchnią. To zadanie zrealizowano w ramach programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019. Wykonawcą prac jest firma MALDROBUD z Myśliborza.

Dobiegły już końca prace na ulicy Krótkiej. Przebudowano drogę wzdłuż budynku byłego Słowianina oraz utworzono miejsca postojowe. Inwestycje realizowała firma Usługi Sprzętem Budowlanym, Usługi Transportowe Jan Ksel wyłoniona w drodze przetargu.

Na kolejną inwestycję, która jest w trakcie realizacji, gmina otrzymała dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Jest to przebudowa drogi gminnej w Obrominie. Tę inwestycje prowadzi firma Tom - Bruk ze Sławęcina. Z dofinansowaniem realizowana jest także kolejna inwestycja - przebudowa drogi gminnej w Giżynie. To zadanie realizowane będzie w jeszcze w 2017 r. Obejmie łącznie odcinek 2,6 km. Wykonawcą jest warszawska firma Budimex.

(a)

Fot. UM Pyrzyce

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA