Czwartek 11 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Dom dla studenta. Szansa na tańszy wynajem

Data publikacji: 2019-08-08 07:52
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-08 12:26
Dom dla studenta. Szansa na tańszy wynajem
 

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego rozpoczęło nabór wniosków w ramach VI edycji programu „Dom dla studenta”. Do zamieszkania jest 22 mieszkań w ścisłym centrum Szczecina. 

„Dom dla studenta” to wspólny program Miasta Szczecin oraz Szczecińskiego TBS skierowany do studentów szczecińskich uczelni wyższych na stałe mieszkających poza naszym miastem.

W tegorocznej odsłonie programu Szczecińskie TBS ma do zaproponowania miejsca w pokojach jedno- lub dwuosobowych w 22 mieszkaniach położonych w lokalizacjach w ścisłym śródmieściu, w rejonie ulic: Bohaterów Getta Warszawskiego, Bolesława Śmiałego, Jana Karola Chodkiewicza, Wojska Polskiego, ks. Piotra Ściegiennego, Piastów i Jagiellońskiej.

Mieszkania wytypowane do programu położone są w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni. W pokojach znajdują się biurka, łóżka, szafy i komody. Kuchnia i łazienka są w pełni wyposażone. Wysokość czynszu w studenckim „M” to ok. 350 złotych na osobę (bez mediów), czyli blisko dwukrotnie taniej niż na rynku prywatnym. Umowy najmu zawierane na jeden rok akademicki z możliwością przedłużenia na następny okres.

Wnioski o wynajęcie lokalu w ramach programu należy składać osobiście w siedzibie spółki przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1a lub za pomocą poczty elektronicznej na adres biuro@stbs.pl. O zakwalifikowaniu do programu decyduje kolejność złożenia wniosków. 

Szczegóły dotyczące programu „Dom dla studenta” i prowadzonego naboru oraz formularze znajdują się na stronie Szczecińskiego TBS.  

(as)

Fot. Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA