piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dni Morza: niedziela

Dni Morza: niedziela

Dni Morza: niedziela
Data publikacji: 2016-06-12 14:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:06
Wywietleń: 862 138971

W niedzielę na Wałach Chrobrego było leniwie i spokojnie. Statki wciąż budziły spore zainteresowanie - około południa przed "Darem Młodzieży" i "Nao Victorią" stały kolejki.

Furorę robiły elektryczne gokarty. Choć trudno osądzić, kto miał większą frajdę z jazdy i stłuczek - dzieci czy ich ojcowie.

Na Łasztowni mogliśmy posluchać występów szantowych. Zespół Qftry zagrał m.in. kawałek "Moja Szkocja". Występowali teź uliczni grajkowie, po obu stronach Odry.

- Najważniejsze na Dniach Morza są okręty, to dla nich jesteśmy tu od rana - powiedział pan Michał, który przyszedł na imprezę z dwoma synami i którego spotkaliśmy w Strefie Dziecęcej na placu Adama Mickiewicza. - Najciekawszy był ORP "Toruń". Szczecinianom potrzebna jest taka impreza.

A w samej Strefie dzieci chętnie korzystały z dmuchanej jeżdżalni. Nie brakowało też chętnych do zajęć z harcerzami, którzy m.in. pokazywali, jak wygląda pierwsza pomoc w nagłych wypadkach. Dzieci dostały do dyspozycji scenę i mogły mierzyć się na niej ze znanymi polskimi piosenkami.

(as)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Gość
Warto zwrócić uwagę na zapadające się już nabrzeże na Wyspie Grodzkiej i uszkodzenia pokrycia mostu przy zejściu z niego na wyspę.
2016-06-13 08:33:41
Deszcz
W niedzielę było...deszczowo.
2016-06-13 08:04:20

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie