Poniedziałek, 20 maja 2024 r. 
REKLAMA

Dizajn ze sznurka w Parku Kasprowicza

Data publikacji: 02 grudnia 2015 r. 20:13
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:36
Dizajn ze sznurka w Parku Kasprowicza
 

Niecodzienna konstrukcja pod nazwą „Dizajn ze sznurka” pojawiła się w Szczecinie. Ta wyjątkowa instalacja do nauki haftu krzyżykowego  i szycia w skali makro testowana była wczoraj przez najmłodszych uczniów Szkoły Demokratycznej z Fundacji „Droga Wolna”. 

Instalacja zamontowana została w ramach konkursu „Związani z miastem” organizowanego przez Fundację Aviva. Do rywalizacji o tę wyjątkową nagrodę stanęło latem 13 miast.

Szczecin znalazł się wśród pięciu miejscowości, które zdobyły największą liczbę głosów internautów. Dzięki głosom naszych mieszkańców na placu zabaw przy Amfiteatrze im. Heleny Majdaniec w Parku Kasprowicza stanęła instalacja „Dizajn ze sznurka”.

Korzystanie z tej nietypowej instalacji to wspaniała zabawa pobudzająca nie tylko umiejętności manualne i kreatywność ale także aktywizująca społeczność lokalną, zarówno dzieci, jak i rodziców. „Dizajn ze sznurka” to panele do nauki techniki m.in haftu krzyżykowego lub szycia poprzez działanie w skali makro w przestrzeni miejskiej.

(isz)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA