niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dezynfekcja w „Policach”. Pracownik na kwarantannie

Dezynfekcja w „Policach”. Pracownik na kwarantannie

Dezynfekcja w „Policach”. Pracownik na kwarantannie
Data publikacji: 2020-03-12 13:08
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-13 14:31
Wywietleń: 4719 447246

W czwartek (12 marca) do dyspozytora Grupy Azoty Police wpłynęła informacja o złym samopoczuciu jednego z pracowników, który niedawno wrócił z wakacji z kraju o podwyższonym ryzyku związanym z obecnością koronawirusa.

Stwierdzono u niego podwyższoną temperaturę i wezwano karetkę pogotowia, która przeprowadziła stosowne czynności. W trakcie powtórnego badania służby medyczne, które zmierzyły temperaturę termometrem rtęciowym, stwierdziły błąd w pierwotnym pomiarze. Okazało się, że pracownik podwyższonej temperatury nie ma.

- Chcę podkreślić, że mimo to, zgodnie z procedurami, obiekty w których przebywał zostały objęte kwarantanną. A po zakończeniu pracy służb medycznych zakładowa straż pożarna zdezynfekowała obiekty, w których przebywał. Ten pracownik objęty jest obecnie kwarantanną domową - poinformował naszą redakcję Paweł Piwowarczyk, kierownik Biura Public Relations Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. 

Pracownik został poddany tygodniowej kwarantannie, a osoby mające z nim kontakt otrzymały ścisłe wytyczne dotyczące zasad bezpieczeństwa i higieny.

W Grupie Azoty Police obowiązują i działają procedury, gwarantujące natychmiastową reakcję właściwych służb, co przekłada się na bezpieczeństwo pracowników spółki.

(o)

Fot. Elżbieta Kubowska

Czy odwołanie imprez i zamknięcie niektórych placówek z powodu koronawirusa to dobra decyzja?

Komentarze

alfons
to zamknął wydział czy jak to będzie
2020-03-13 14:25:06
Czynność
"wezwano karetkę pogotowia, która przeprowadziła stosowne czynności." Karetka??! Przeprowadziła??! Hejka! Czy przypadkiem, to załoga tej karetki przeprowadziła te czynności??
2020-03-13 10:43:48
sdasdasd
Ale jak to to przeca spolka krajowa-czytaj wasza objeta opieka krola wszechswiata od 2016 itd. jak to mozliwe ?a ostatnie apekle skandal 1!!! banda niewiernych ,Panstwo Watykan kraj bez bezrobocia odda wam to wszystko co wrzuciliscie bez paragonu na wasze konto a nie czekaj przeciez nie podaliscie konta buhahha
2020-03-12 21:19:47
sprzęt z 'epoki gomułki'
komuś się pomyliły kreski na termometrze rtęciowym :)
2020-03-12 14:08:31
DEtonator
Nie wierzę w to co czytam.Bareja w czystej postaci.To wszystko nie dzieje się naprawdę.Za chwilę dowiemy się,że tak naprawdę to nie był nie jest pracownik ZCHP Police,a jakiś petent lub przypadkowy zbłąkany przechodzień,którego zlokalizowano nie w biurowcu czy na terenie zakładu a 500 metrów poza granicami zakładów.Takich właśnie będziemy doświadczać absurdów.
2020-03-12 13:14:28

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie