Niedziela, 24 września 2023 r. 
10 szczecin
REKLAMA

Dezynfekcja w „Policach”. Pracownik na kwarantannie

Data publikacji: 12 marca 2020 r. 13:08
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:27
Dezynfekcja w „Policach”. Pracownik na kwarantannie
 

W czwartek (12 marca) do dyspozytora Grupy Azoty Police wpłynęła informacja o złym samopoczuciu jednego z pracowników, który niedawno wrócił z wakacji z kraju o podwyższonym ryzyku związanym z obecnością koronawirusa.

Stwierdzono u niego podwyższoną temperaturę i wezwano karetkę pogotowia, która przeprowadziła stosowne czynności. W trakcie powtórnego badania służby medyczne, które zmierzyły temperaturę termometrem rtęciowym, stwierdziły błąd w pierwotnym pomiarze. Okazało się, że pracownik podwyższonej temperatury nie ma.

- Chcę podkreślić, że mimo to, zgodnie z procedurami, obiekty w których przebywał zostały objęte kwarantanną. A po zakończeniu pracy służb medycznych zakładowa straż pożarna zdezynfekowała obiekty, w których przebywał. Ten pracownik objęty jest obecnie kwarantanną domową - poinformował naszą redakcję Paweł Piwowarczyk, kierownik Biura Public Relations Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. 

Pracownik został poddany tygodniowej kwarantannie, a osoby mające z nim kontakt otrzymały ścisłe wytyczne dotyczące zasad bezpieczeństwa i higieny.

W Grupie Azoty Police obowiązują i działają procedury, gwarantujące natychmiastową reakcję właściwych służb, co przekłada się na bezpieczeństwo pracowników spółki.

(o)

Fot. Elżbieta Kubowska

Sonda

Czy odwołanie imprez i zamknięcie niektórych placówek z powodu koronawirusa to dobra decyzja?
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

alfons
2020-03-13 14:25:06
to zamknął wydział czy jak to będzie
Czynność
2020-03-13 10:43:48
"wezwano karetkę pogotowia, która przeprowadziła stosowne czynności." Karetka??! Przeprowadziła??! Hejka! Czy przypadkiem, to załoga tej karetki przeprowadziła te czynności??
sdasdasd
2020-03-12 21:19:47
Ale jak to to przeca spolka krajowa-czytaj wasza objeta opieka krola wszechswiata od 2016 itd. jak to mozliwe ?a ostatnie apekle skandal 1!!! banda niewiernych ,Panstwo Watykan kraj bez bezrobocia odda wam to wszystko co wrzuciliscie bez paragonu na wasze konto a nie czekaj przeciez nie podaliscie konta buhahha
sprzęt z 'epoki gomułki'
2020-03-12 14:08:31
komuś się pomyliły kreski na termometrze rtęciowym :)
DEtonator
2020-03-12 13:14:28
Nie wierzę w to co czytam.Bareja w czystej postaci.To wszystko nie dzieje się naprawdę.Za chwilę dowiemy się,że tak naprawdę to nie był nie jest pracownik ZCHP Police,a jakiś petent lub przypadkowy zbłąkany przechodzień,którego zlokalizowano nie w biurowcu czy na terenie zakładu a 500 metrów poza granicami zakładów.Takich właśnie będziemy doświadczać absurdów.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA