niedziela, 16 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Desperat skoczył z mostu

Desperat skoczył z mostu

Desperat skoczył z mostu
Data publikacji: 2016-06-25 08:20
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:07
Wywietleń: 6033 140744

Prawdopodobnie miłosny zawód był powodem, dla którego w sobotę po północy młody mężczyzna wspiął się na stalową konstrukcję gryfińskiego mostu. Groził, że skoczy.

Na miejscu zdarzenia szybko pojawiły się służby: policja, straż pożarna i miejska, pogotowie. Zamknięto most, podjęto próby rozmowy.

Policyjny negocjator nie zdążył dojechać, kiedy ok. pierwszej w nocy desperat skoczył z mostu do wody. Dzięki natychmiastowej akcji udało się wyłowić mężczyznę i odwieziono go do szpitala.

(akme)

Fot. Czytelnik

Komentarze

xxx
romus: "(...) Ty xxx nie zapłacisz osobiście ani grosza więcej niż to co już płacisz jako podatki" I tu się mylisz z dwóch powodów: 1. Owszem, o ile fizycznie nie zapłacę dodatkowych pieniędzy z moich podatków to przez takie akcje podatki, które płace są marnowane właśnie na takie akcje. Zamiast je wykorzystać np w poprawę infrastruktury lub zakup nowego sprzętu dla SP w ogólnym rozrachunku właśnie ta kasa idzie na pokrycie akcji. 2. Ryczałt za służbę - tak, za używanie choćby paliwa - nie. Za np. ewakuację Sądu po durnym telefonie, że podłożono bombę też ryczałt? 3. Jakby musiał zapłacić za akcję to by drugi raz nie skakał, nie miałby też tylu naśladowców. Dla przypomnienia w ciągu roku to już chyba 4 (?) taka akcja. Byłem teraz na miejscu, byłem przy kilku innych. O ile część faktycznie miała trudne podłoże psychiczne o tyle druga część była spowodowana po prostu głupotą i chęcią zaimponowania innym...
2016-06-28 06:52:26
Mela
Czyżby to ten sam co ostatnio wskoczył ,dał by sobie już spokuj,nudne to już
2016-06-27 06:04:00
do Schweiz
A w Schweiz zapraszają ??? Służby do akcji ??? Nie pij tyle , bo to szkodzi :)))))
2016-06-25 18:39:29
romus
co to za bzdura z tym gadaniem że ktoś za kogoś płaci ... widać jakie płytki myślenie ... to nie jest tak że ktoś bezpośrednio płaci z własnej kieszeni ... to tak jakby było płacone za porządek na podwórku ... JEST SPRZĄTACZKA I MA UTRZYMAĆ PORZĄDEK I JEŚLI KTOŚ DORZUCI JEDEN PAPIEREK WIĘCEJ TO NIKT WIĘCEJ NIE ZAPŁACI ... to tak jakby ryczałt ... więc często się to słyszy ... ja nie chcę płacić za to czy za tamto ... spokojnie spokojnie spokojnie ... czy oni mu pomogli czy nie to Ty xxx nie zapłacisz osobiście ani grosza więcej niż to co już płacisz jako podatki
2016-06-25 14:30:20
Mirek
Pytanie ile wypił że mu palma odbiła ??
2016-06-25 13:49:57
gosc
xxx : zapewne to nie on wezwał policje wiec ,za ochrone kiboli przed w trakcie i po meczach takze podatnicy placa ,tez sie bedziesz domagal zwrotu ?
2016-06-25 13:43:33
Schweiz
A dlaczego niby miałby płacić za całą akcję? Przecież on nie zapraszał tych wszystkich służb. Same przyjechały.
2016-06-25 13:43:29
😄
Zaraz z powodu baby,takie czasy że niekoniecznie. Moim zdaniem z głupoty.
2016-06-25 13:15:05
xxx
Mam nadzieję, że jak gościu wyjdzie ze szpitala to zapłaci za całą akcję. Nie mam zamiaru płacić za nią z własnych podatków
2016-06-25 12:35:25
mariusz
j atez skaklem ale dla przyjemnisci w moscie na warcie w poznaniu. no ale nie mialem art w gazecie. nastepnym razem musze zrobic podobnie, bede slawny :-)
2016-06-25 11:42:06
:)
Panie z powodu baby skakac ?no bez przesady, idzie sie odkochac, kwestia czasu ,a nieudany skok to wpis w papierach na cale zycie ,lepiej sobie piwko pic, ogladac tv i internet, i sobie pracowac, luzik :)
2016-06-25 08:49:58