sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Dachowanie przed mostem Pionierów

Dachowanie przed mostem Pionierów

Dachowanie przed mostem Pionierów
Data publikacji: 2018-01-19 16:49
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 3370 310396

Utrudnienia dla jadących z prawobrzeża w kierunku centrum Szczecina. W okolicach mostu Pionierów, na łuku drogi przy zjeździe z ul. Eskadrowej dachowało osobowe auto.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 16.14 - informuje Irena Kornicz z KWP w Szczecinie. - Kierowca jechał sam, został zabrany do szpitala.

W miejscu wypadku nadal są spore utrudnienia, zablokowany jest prawy pas ruchu. Samochód, który wypadł z drogi, uszkodził także uliczne latarnie.

ToT

 Fot. Facebook/Suszą!Szczecin

Komentarze

miłośnik BMW
jakby to było auto marki BMW to w nagłówku dużymi literami redaktorcy by napisali , a tak to "tylko" samochód osobowy ...
2018-01-20 12:09:22
Piti - sprawdź poziom oleju w swojej łepetynie.
.
2018-01-19 21:53:46
Piti
Każdy ględzi że to wina kierowcy i tak dalej , a może poprostu samochód był nie sprawny
2018-01-19 21:25:41
Natura
To są właśnie skutki siły huraganu "Orkan" przechodzącego przez Szczecin!?!?!?.
2018-01-19 19:55:48
Oj
Tysiące aut tam jeździ a musi znaleźć się jakiś "miszcz" prostej :/
2018-01-19 19:41:45
123
jak mozna na równej drodze dachowac czy jakis seba z bmw miał cos z tym wspolnego??
2018-01-19 17:39:18