Niedziela 24 października 2021r. 
REKLAMA

Czas na porządki

Data publikacji: 2020-02-28 18:51
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-02 19:53
Czas na porządki
 

W społecznikowskim odruchu. I ze „Szczecinem w Sercu". W sobotę na Gumieńcach rozpocznie się pierwsza w tym roku akcja „społecznego ruszenia" na śmieci, czyli porządkowania szczecińskich terenów zielonych. Wszyscy chętni będą mile widziani.

Dla jednych to okazja spędzenia czasu ze znajomymi: poza murami, w plenerze rześkiego przedwiośnia. Dla innych - przyczynek do zrobienia czegoś pozytywnego dla dobra wspólnego i własnej satysfakcji. Natomiast dla wszystkich to szansa na integrację i zbudowanie więzi innych niż tylko za sprawą komputerów czy telefonów. I do edukacji ekologicznej również, bo przyroda i środowisko potrzebują ochrony, wsparcia i działania choćby takiego, jak usunięcie śmieci zalegających na terenach zielonych.

- Zapraszam wszystkich na akcję #SprzątaMy - przekazuje Michał Wilkocki, który wraz społecznościowymi grupami „Osiedle Gumieńce" oraz „Szczecin w Sercu" jest główny organizator wydarzenia. - Na pierwszy ogień teren przy ul. Przygodnej. Spotykamy się przy wejściu na teren wybiegu dla psów: 53.427644, 14.489812). Zapewniamy worki, rękawiczki i wodę. Do zobaczenia!

Akcja została zaplanowana na sobotę (29 lutego). Rozpocznie się w samo południe przy ul. Przygodnej.

(an)

Fot. Ryszard PAKIESER

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ