środa, 18 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Czarny Szlak Kobiet

Czarny Szlak Kobiet

Czarny Szlak Kobiet
Data publikacji: 2016-10-03 12:39
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:11
Wywietleń: 1870 157628

"Czarny Szlak Kobiet", czyli miejski spacer z dziennikarzem i przewodnikiem Michałem Rembasem, to jedna z imprez towarzyszących szczecińskiej odsłonie protestu przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej w Szczecinie. W podróż z Rembasem udało się kilkadziesiąt kobiet, nie zabrakło także mężczyzn.

(as)

Fot. Alan SASINOWSKI

Komentarze

zzz
te dzieci niech lepiej idą na lekcje i się pilnie uczą, bo jako przyszli absolwenci będą straszyć swoim poziomem intelektualnym.
2016-10-04 21:15:41
Płód nie jest człowiekiem?!
Co to za głupoty. Ludzki płód to nie zwierzę czy roślina. To człowiek na wczesnym etapie rozwoju. Tak jak staruszek jest człowiekiem na ostatnim etapie życia. I wy się dopominacie o edukację seksualną? Bez znajomości podstaw biologii? Żenujące...
2016-10-04 15:01:41
Marian
Projekt i cala ta zadyma ma na celu odwrocenie uwagi od CETA czyli porozumienia ktore pozwala wprowadzic GMO chlorowana wolowine Kanadyjskiego lososia GMo i sad arbitrazowy dla korporacji. A PISiory juz zapowiedzialy ze to podpisza! Co do samego projektu obywatelskiego to zostal on ODRZUCONY a za to zostal przyjety projekt PISu ktory jest zgloszony po przez fundacje powiazana z PISem!!!! W sprawie plodu i rodzenia dzieci niech wypowiadaja sie tylko KOBIETY w wieku rozrodczym a nie jakies pajace z fujarkami ktore nie narazaja zycia dla porodu!! Jak chcecie sie juz wypowiadac to przeczytajcie projekt ustawy, zapoznajcie sie co grozi kobiecie gdy bedzie ciaza pozamaciczna, gdy wyjdzie niezgodnosc serologiczna, co to sa badaniea prenatarne i wiele innych! Wedlug nowego proponowanego prawa kobieta majaca juz np 2 ke dzieci i bedaca w ciazy np pozamacicznej zagrazajacej jej zyciu dajace szanse np 1 % na przezycie, nie bedzie mogla usunac ciazy i zyc! Bedzie musiala umrzec wraz z dzieckiem osierocajac 2ke dzieci a to wszystko w imie kosciola i bandy tepych facetow!!! Jestes katolikiem to twoja decyzja zyc czy umzec ale nie zmuszaj innych do smierci!!!!
2016-10-03 23:09:03
jaka zbrodnia ? jakie zabójstwo ?
Co to za brednie psychicznej osoby ? Płód nie jest człowiekiem, bo nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji poza organizmem nosiciela.
2016-10-03 14:29:20
?
ciemnogród? zarodek nie jest dzieckiem. po zagnieżdżeniu się dopiero zaczyna się rozwijać jako płód. a co z tymi płodami,które z góry skazane są na śmierć, kobieta ma urodzić tylko po to,żeby po 3 minutach umarło? gdzie tu dobro? cierpi kobieta i cierpi płód.
2016-10-03 13:59:14
Mała
I jeszcze cenzurę macie w wysyłaniu komentarzy? To jesteście za życiem, czy za uśmiercaniem go? Każda gazeta powinna propagować życie i wychowywać ludzi, tymczasem Wy tylko reklamujecie zło. To komu służycie? Dobru, czy złu?
2016-10-03 13:38:55
Mala
Ciągle to samo! Wiadomym jest, że aborcja to zbrodnia. To zabijanie małego człowieka. Mówi o tym i medycyna i filozofia, a ciemnogród chce zabijać w imię prawa. Może najpierw niech udowodnią, że zarodek nie jest człowiekiem. Medycyna mówi, że z chwilą połączenia komórki jajowej z plemnikiem rodzi się nowe życie, nowy człowiek, a religia mówi, że w wyniku takiego połączenia zarodek otrzymuje duszę, a ciemnogród nadal swoje. Aż na ulicę muszą wychodzić, żeby narzucać swoje zachcianki mordowania własnych dzieci. Co za absurd !!!!!!!!
2016-10-03 13:33:37
Mała
Ciągle to samo! Oczywistym jest fakt, że aborcja to zabijanie małego człowieka. Mówi o tym i medycyna i filozofia, a bezduszni chcą zabijać za przyzwoleniem. Co za absurd !!!!!!
2016-10-03 13:27:38

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy