sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Cuchnąca „Biedronka”

Cuchnąca „Biedronka”

Cuchnąca „Biedronka”
Data publikacji: 2018-01-17 15:50
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 3712 310048

To nie było ani rozszczelnienie instalacji gazowej, ani tym bardziej sabotaż konkurencji polegający na rozpyleniu śmierdzącej substancji. Tylko… zaniedbanie zarządcy budynku było przyczyną ewakuacji klientów oraz personelu sklepu „Biedronka" przy ul. Struga w Szczecinie.

W środę (17 stycznia), około godz. 14, w „Biedronce" zaczęto wyczuwać specyficzny, ostry zapach. Podejrzewano ulatnianie się gazu lub rozpylenie nieznanej drażniącej substancji chemicznej. Dlatego na miejsce zostały wezwane służby. Ewakuowano klientów i personel sklepu.

Szybko wkluczono nieszczelność instalacji gazowej. Podobnie jak sabotaż konkurencji. Strażacy jednoznacznie wskazali winowajcę.

- Okazało się, że przyczyną nieprzyjemnego zapachu była niedrożna, od dawna nieczyszczona, studzienka kanalizacyjna w piwnicy budynku. Zapach pochodził z odstojnika kanalizacyjnego - informował oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.

Wszystko wskazuje, że w ślad po strażakach sklep przy ul. Struga powinni odwiedzić przedstawiciele służb sanitarnych i Inspekcji Handlowej.

(an)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

mięsko
- mięsko z biedronki było cośkolwiek nieświerze.
2018-01-18 09:59:04
hipoteza robocza
taka sobie była, że otworzyli jakąś zapyziałą lodówkę z towarem na "promocję"
2018-01-17 17:45:22
,
Prywaciarz liczy kasę i tylko to im w głowie.
2018-01-17 16:55:39

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”