piątek, 14 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Ciężarówka wypadła z A6 do rzeki Płoni

Ciężarówka wypadła z A6 do rzeki Płoni (akt. 1)

Ciężarówka wypadła z A6 do rzeki Płoni
Data publikacji: 2020-07-06 17:07
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-08 10:54
Wywietleń: 2580 463587

Zakończyła się akcja podnoszenia ciężarówki z rzeki Płoni. Po sześciu godzinach służbom udało się ją usunąć. Droga jest już przejezdna w miejscu zdarzenia.

***

Wcześniejsza informacja

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek na autostradzie A6. Samochód ciężarowy przerwał tam barierki energochłonne i zjechał do rzeki Płonia.

Nikt na szczęście nie odniósł obrażeń. Na miejscu interweniują jednak służby i zablokowany został prawy pas ruchu w kierunku Świnoujścia. Utrudnień w przejeździe trzeba się w tym miejscu spodziewać do godz. 19.

(el)

Fot. Facebook Suszą! Szczecin

 

Ciężarówka wypadła z A6 do rzeki Płoni

Komentarze

Rany boskie
Pomorzanin szkoły kończyłeś ale czytać niestety nie potrafisz.
2020-07-07 11:42:27
Pomorzanin
Poza tym S3 nie jest częścią drogi miedzynarodowej E28 (Berlin-Mińsk), jest częścia drogi E65 z Adriatyku nad Bałtyk. Po prostu na odcinku Klucz-Goleniów A6/E28 i S3/E65 idą jednym śladem... Ja sie coś pisze, to warto to zweryfikować w wikipedii przynajmniej a nie pouczać innych...
2020-07-07 09:34:11
Pomorzanin
Ja wiem, że w tym roku wiele szkół przedwcześnie rok skończyło, ale czytajcie teksty ze zrozumieniem... Podałem lokalizację przecięcia rzeki i A6/S3, więc w weekend możecie tam nawet na wycieczkę skoczyć...
2020-07-07 09:23:37
Do A6
Jak widać na zdjęciu A6 i S3 są częścią tej samej drogi międzynarodowej E28 ale to zupełnie dwie różne drogi jak sama nazwa wskazuje: A6 to autostrada nr 6 a S3 to droga szybkiego ruchu nr 3. Dziecko by zrozumiało, ale Pomorzanin vel A6 jak widać - nie może.
2020-07-07 07:38:03
A6
A6 jest częścią trasy S3 oraz międzynarodowej drogi E28 - co widać na mapie Google i jak najbardziej krzyżuje się z Płonią
2020-07-06 21:37:37
Do Pomorzanina
Jak nawet widać na dołączonym wycinku mapy Płonia krzyżuje się z drogą S3
2020-07-06 20:30:02
Dogo
Kierowca chyba musial przysnać albo zlapal kapcia
2020-07-06 20:06:28
Pomorzanin
Płonia krzyżuje się z A6 na pograniczu Dąbia i Wielgowo-Sławociesza, w Dunikowie dokładnie.
2020-07-06 19:49:26
Ja bardzo przepraszam
ale A6 w żadnym miejscu nie krzyżuje się z rzeką Płonia.
2020-07-06 18:36:10