poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Osobówką w tramwaj na ul. Mickiewicza w Szczecinie

Osobówką w tramwaj na ul. Mickiewicza w Szczecinie

Osobówką w tramwaj na ul. Mickiewicza w Szczecinie
Data publikacji: 2020-06-23 14:24
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-24 11:59
Wywietleń: 1661 460681

We wtorek około godziny 13.40 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Nissan z tramwajem na ulicy Mickiewicza w Szczecinie - na wysokości Ryneczku Pogodno.

Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Ruch odbywa się jednym pasem jezdni.

(dar)

Fot. Facebook/Suszą! Szczecin

Komentarze

Pogo
W tym miejscu codziennie jest jakaś kolizja,w poniedziałek tez była.Po prostu za dużo w tym miejscu się dzieje piesi tramwaj ,wyjazd z rynku ,zawracanie .Powinno się jakoś uporządkować ruch Samochodów jest 10 razy więcej ‚a organizacja ruchu została z lat 60 -tych.
2020-06-24 11:37:08
Piotr
I znów do wymiany tan sam sygnalizator.Ile to już razy? przez idiotę za kółkiem.
2020-06-24 08:07:07
coś takiego
kiedyś to była porządna dzielnica - można było spokojnie rowerem jechać po ulicy Mickiewicza a teraz nawet tramwaj próbują staranować.
2020-06-23 23:05:54
tram
Można być idiotą, ale lepiej wtedy nie wychodzić z domu.
2020-06-23 20:32:55
Pasażer!
Bo myślał ,że zdąży, nie tylko w tym miejscu jest tak. kierowcy myślą ,że tylko oni jadą.
2020-06-23 20:29:41
@Mostwo
Od wypadku do polityki.Ciekawe przejście.
2020-06-23 17:26:30
CAŁY odcinek..........
od Twardowskiego do ronda Wernyhory jest niebezpieczny dla samochodów , tramwaje pędzą.......
2020-06-23 16:50:31
@Mnostwo
Bialych myszek kreci się przy twojej mózgownicy.
2020-06-23 16:21:58
Mnóstwo
ludzi przez ostatnie kilka lat nie zauważyło,że obecna władza ich okrada i doprowadza do ruiny, to co się tramwajowi dziwisz...
2020-06-23 15:19:24
gg
to jest fascynujące jak można nie zauważyć kilkudziesięcio tonowego tramwaju, który ma prawe 30 metrów długości i 3-4 metry wysokości?
2020-06-23 15:15:01