czwartek, 13 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Awaria ciężarówki przy pl. Hołdu Pruskiego. Korki w centrum

Awaria ciężarówki przy pl. Hołdu Pruskiego. Korki w centrum

Awaria ciężarówki przy pl. Hołdu Pruskiego. Korki w centrum
Data publikacji: 2019-10-21 11:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-23 10:55
Wywietleń: 1874 423629

Zepsuta ciężarówka zablokowała w poniedziałek przed godz. 11 przejazd na placu Hołdu Pruskiego w Szczecinie.

Kierowcy informują o korkach na ulicy Matejki - od Domu Marynarza oraz w stronę Wałów Chrobrego. Na miejscu są funkcjonariusze policji, którzy kierują ruchem. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

(isz)

Fot. Piotr Barański/Karolina Nawrocka

 

Awaria ciężarówki przy pl. Hołdu Pruskiego. Korki w centrum Awaria ciężarówki przy pl. Hołdu Pruskiego. Korki w centrum

Komentarze

Siema
Jp
2019-10-23 10:49:56
Hubim
Poraża bezsilność ZDiTM. Wstyd!. Oni są tylko od naliczanie opłat i kar za zajęcie pasa drogowego, a nie od zachowania jego przejezdności. Czy Prezydent tego nie widzi?
2019-10-22 08:29:35
szczyt nieudolności ZDiTM i Policji
nie potrafią zepchnąć 10 metrów dalej?
2019-10-22 03:46:06
odpowiadam krótko
NIE DA SIĘ - w Szczecinie zwyczajnie nie da się rozwiązać problemu - mimo że są ciągniki balastowe, że podobne pojazdy są na wyposażeniu ZDiTM... tak właśnie wyglądają realia "megaprojektów-makrodeweloperskich"
2019-10-21 22:20:00
Jak reagują na kryzysowe sytuacje
Ta ciężarówka blokowała ulice przez 4 godziny
2019-10-21 16:15:30
Ciekaff
Czy naprawdę jest w tym mieście tak ciężko zadysponować SCRd z najbliższej PSP aby udrożnić przejazd ?!
2019-10-21 12:50:46
zos
Kolejny powód, aby wyprowadzić TIRy z miasta, więc dobrze, że będzie obwodnica Szczecina.
2019-10-21 12:11:38
korek
Jak długo? 5 minut od przyjazdu holownika, który zatarga zawalidrogę na pobliską zatokę dla autobusów i "po ptokach".
2019-10-21 12:10:02