środa, 08 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Ciężarówką wjechał w sznur aut. DK 6 zablokowana

Ciężarówką wjechał w sznur aut. DK 6 zablokowana

Ciężarówką wjechał w sznur aut. DK 6 zablokowana
Data publikacji: 2019-07-10 11:30
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-10 20:27
Wywietleń: 4799 401827

W środowe (10 lipca) przedpołudnie doszło do groźnego wypadku na drodze krajowej nr 6 w okolicy Trawicy (gmina Sianów). Pojazd ciężarowy najechał na stojące na czerwonym świetle auta osobowe. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci, są poszkodowane.

Do zdarzenia doszło około g. 10 na odcinku z Koszalina do Sławna. Kierowca ciężarówki nie zdążył w porę wyhamować i uderzył w samochód osobowy marki renault. Impet był taki, że zadziałał efekt domina. W efekcie uszkodzonych zostało jeszcze pięć aut. Niestety, byli ludzie poszkodowani w wypadku. Obrażenia ma kobieta prowadząca renaulta. Na obserwację do lecznicy trafiło też dwoje dzieci. Krajowa szóstka została w tym miejscu zablokowana, więc z powietrza musiała interweniować załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Są spore utrudnienia w ruchu. Policja wyznaczyła objazdy, przez Skibno i Kawno. © ℗

Tekst i fot. (m)

 

Komentarze

Dlaczego
Nasz wielki bytem prezydent Krzystek nie opanował do tej pory tego tematu co stwarzają i jakie zagrożenia stwarzają poruszające się po naszych miejskich ulicach tiry. Zapraszamy np. ul. Ku Słońcu .
2019-07-10 20:14:27
Jaro
Nie można mówić, że to on wjechał , tylko ciężarówka na tempomacie sama wjechała. On w tym czasie obierał ziemniaki i ogórki na obiad bo miał zaraz na parkingu gotować obiad na pauzie
2019-07-10 17:58:50
ciekawy ?
Pewnie skończyło się na 6 pkt karnych i 400 zł. I można dalej jechać na tempomacie i oglądać filmy na komórce
2019-07-10 17:46:23
8 punktów karnych i po prawku
W Polsce można mieć aż 24 punkty karne, które kasują się po roku. W Niemczech można mieć 8 punktów karnych a punkty kasują się po okresie 2,5 - 10 lat. Oto banalnie prosty sposób na wyeliminowanie z dróg takich oto kierowców
2019-07-10 17:10:08
maluszek
Ostatnio jadąc Floriana Krygiera 50 km/h przed zjazdem na Dziewoklicz zostałem obtrąbiony i wyprzedzony przez 2 Tiry .Oczywiście wyprzedzali na przejściu dla pieszych ? Bo im się spieszy
2019-07-10 16:53:46
Tak jest
Przez Szczecin przejeżdza każdego dnia kilka tysięcy tirów z Niemiec lub do Niemiec jako tranzyt przez Lubieszyn w dalszą trasę pozostawiając duże zniszczenia dróg miasta , smrody , wypadki w ruchu drogowym. Mając obok autostradę oraz S-3 wykorzystują darmochę .Najwyższy czas wprowadzić opłaty za przejazd przez miasto i to znacznie wyższe.
2019-07-10 16:38:40
znowu ?
A to przypadkiem nie ten sam kierowca co zabił 6 osób na autostradzie ?
2019-07-10 15:46:45
kierowca
Proszę zobaczyć co się dzieje na drogach w Szczecinie .W centrum miasta ciężarówki zamiast dopuszczalnych 50 km/h jadą aż do "odcięcia" .Nikt tego nie kontroluje , nikt
2019-07-10 14:48:37
Do ?
A dlaczego ciężarówka wjechał? Bo to on ciężarówka, wiesz co to równouprawnienie? Teraz każdy może wybrać, czy chce być "ona" czy "on"
2019-07-10 14:31:37
?
A dlaczego ciężarówka wjechał?
2019-07-10 13:00:37
Alicja
Znowu ciężarówka. Tak to jest jak się ma włączony tempomat a noga na desce rozdzielczej albo jak się ogląda filmy na komórce prowadząc samochód. Innego wytłumaczenia nie widzę. Ten co przyczynił się do śmierci 6 osób to mówił, że się zagapił, czyli co, albo oglądał filmy albo nogę miał na desce. Kary dla kierowców powodujących takie wypadki powinny być mega wysokie wręcz z odebraniem prawa jazdy. Tym razem nikt nie zginął ale niestety ten kierowca jest już zagrożeniem na drodze.
2019-07-10 12:49:46
Z pewnością przestrzegali limitu prędkości na tym odcinku.
Drogówko!!! nie miej litości dla tych co przekraczają prędkość.
2019-07-10 12:30:24