sobota, 19 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Potrącony motocyklista. Korek od ul. Wilczej

Potrącony motocyklista. Korek od ul. Wilczej

Potrącony motocyklista. Korek od ul. Wilczej
Data publikacji: 2019-07-09 16:15
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-17 13:21
Wywietleń: 1793 401746

Motocyklista został potrącony na skrzyżowaniu ulic Sczanieckiej i Emilii Plater . Ruch jest utrudniony. Korek od  wiaduktu przy ul. Wilczej w kierunku centrum.

Do wypadku doszło ok. godz. 14.40. - Samochód osobowy uderzył w motocykl, którym kierował mężczyzna w wieku około 70 lat - powiedziała Kurierowi Paulina Targaszewska, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. - Mężczyzna z urazem kończyny dolnej i otarciami został przewieziony do szpitala. Na miejsce został wysłany jeden zespół pogotowia ratunkowego.

Z powodu prowadzenia przez policję czynności sprawdzających okoliczności wypadku, z ruchu wyłączona jest ul. Gontyny w kierunku centrum miasta. Na drodze wciąż leży uszkodzony motocykl i znajduje się samochód. Utrudnienia w tym rejonie mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut. ©℗

(el)

Fot. Paulina Sikora

Komentarze

@do 123
Z tym rozglądaniem się, szczególnie na przejściach z sygnalizacją świetlną, to nie przesadzaj. Faktem jest, że "123" nie błysnął znajomością PoRD, ale ten sam PoRD wyraźnie mówi, że kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.
2019-07-10 08:57:17
Nastolatek :P
"do 123" przeczytaj kodeks a potem sie wypowiadaj!!!!! Czytanie ze zrozumieniem nie boli! I nie wierz we wszystko gimbusie co pisza na forach!!!!
2019-07-10 04:47:14
do 123
Chyba jakieś inne przepisy czytaliśmy. Nie ma w kodeksie drogowym żadnego przepisu mówiącego o tym że pojazd ma obowiązek zatrzymania się przed przejściem dla pieszych wąchaczu smrodu. Jak pieszy ma zielone to i tak powinien się rozejrzeć w lewo, w prawo , jeszcze raz w lewo i dopiero powinien wejść na przejście a nie jak stado baranów zapatrzonych w swoje sr.ajfoniki.
2019-07-09 17:41:58
123
łamanie predkosci na tej ulicy to norma, szczegolnie przez sebkow w bmw i motodawcow nerek ,policji brak, tam fotoradar powinien byc z kazdej strony,przez pasy tez sie przejsc nie da bo sie pchaja od razu szczegolnie zlotwy a przepis jasno mowi ze przed pasami TRZEBA SIE ZATRZYMAC ,szczegolnie jak pieszy ma zielone smrodziarze rak wam kiedys podziekuje za to wszystko
2019-07-09 16:26:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Najstarszy szczeciński fast food

Nekrologi

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie