czwartek, 22 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Chodnik ułożony do połowy

Chodnik ułożony do połowy

Chodnik ułożony do połowy
Data publikacji: 2016-01-12 15:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:51
Wywietleń: 1620 96060

Szklanka do połowy jest pełna, czy też do połowy jednak pusta? Ta filmowa kwestia pasuje jak ulał do wyglądu chodnika po najświeższej naprawie na trasie dojścia ul. Łubinową od przejścia dla pieszych do przystanku autobusów linii 66 i 77 na wysokości pętli na osiedlu Słonecznym, tuż za skrzyżowaniem z ul. Nałkowskiej.

Ludzie dalej potykają się, bo ktoś w ZDiTM zlecił doraźną przekładkę na tym odcinku, a dokładnie tylko na połowie jego szerokości od trzech do pięciu chodnikowych płytek od krawężnika przy jezdni. Pozostały pas z właściwym dojściem pod samą wiatę (jak na dołączony obrazku) od strony trawnika jest nietknięty, nadal koślawy, z połamanymi i zapadniętymi płytami.

Nasz Czytelnik, mieszkaniec tych okolic, wskazał nam to miejsce jako przykład roboty wykonanej po łebkach i nikomu niepotrzebnej, zaznaczając, że kiedy tylko w minionym tygodniu spadł śnieg bardzo często ktoś się potykał o te płytki chodnikowe.

(MIR)

Fot.: Mirosław WNCONEK

 

Chodnik ułożony do połowy Chodnik ułożony do połowy

Komentarze

SromotnikBezwstydny
Ten chodnik i torowiska " szybkiego tramwaju" jedno mają imię- partacka robota! Codziennie widzę jak przemoczeni ludzie wyrywają po kawałku szyny SST,jak wygrzebują ze stosów tłucznia i skutego betonu kawały żelastwa i próbują wspawywać inne kawałki... Nadzorców ( przy takiej pogodzie) ani widu ani słychu...
2016-01-12 17:30:42

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie