Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Chodnik ułożony do połowy

Data publikacji: 12 stycznia 2016 r. 15:23
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:40
Chodnik ułożony do połowy
 

Szklanka do połowy jest pełna, czy też do połowy jednak pusta? Ta filmowa kwestia pasuje jak ulał do wyglądu chodnika po najświeższej naprawie na trasie dojścia ul. Łubinową od przejścia dla pieszych do przystanku autobusów linii 66 i 77 na wysokości pętli na osiedlu Słonecznym, tuż za skrzyżowaniem z ul. Nałkowskiej.

Ludzie dalej potykają się, bo ktoś w ZDiTM zlecił doraźną przekładkę na tym odcinku, a dokładnie tylko na połowie jego szerokości od trzech do pięciu chodnikowych płytek od krawężnika przy jezdni. Pozostały pas z właściwym dojściem pod samą wiatę (jak na dołączony obrazku) od strony trawnika jest nietknięty, nadal koślawy, z połamanymi i zapadniętymi płytami.

Nasz Czytelnik, mieszkaniec tych okolic, wskazał nam to miejsce jako przykład roboty wykonanej po łebkach i nikomu niepotrzebnej, zaznaczając, że kiedy tylko w minionym tygodniu spadł śnieg bardzo często ktoś się potykał o te płytki chodnikowe.

(MIR)

Fot.: Mirosław WNCONEK

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

SromotnikBezwstydny
2016-01-12 17:30:42
Ten chodnik i torowiska " szybkiego tramwaju" jedno mają imię- partacka robota! Codziennie widzę jak przemoczeni ludzie wyrywają po kawałku szyny SST,jak wygrzebują ze stosów tłucznia i skutego betonu kawały żelastwa i próbują wspawywać inne kawałki... Nadzorców ( przy takiej pogodzie) ani widu ani słychu...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA