środa, 11 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Chaos na Gumieńcach

Chaos na Gumieńcach [GALERIA]

Chaos na Gumieńcach
Data publikacji: 2017-08-25 09:08
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:47
Wywietleń: 3122 289659

Chaos, bałagan, zamieszanie - te określenia jak najbardziej pasują do sytuacji, jaką w piątkowy poranek zastali pasażerowie korzystający z pętli autobusowej "Gumieńce". Komunikat o zmianach szczeciński Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego podał w czwartkowe popołudnie. Niewiele osób zdążyło się z nim zapoznać, poza tym zawierał sporo nieścisłości.

Autobusy linii 108 i 124 jadące od strony Mierzyna wysadzają teraz pasażerów na ul. Ku Słońcu, przed skrzyżowaniem z ul. Kwiatową, na wysokości sklepu meblowego. Potem bez pasażerów zawracają i można wsiąść do nich dopiero na ul. Ku Słońcu w kierunku Mierzyna za skrzyżowaniem z ul. Kwiatową. To jednak nie wynikało ani z rozkładów jazdy, ani z tabliczek przystankowych. Na odcinku "Maczka" do opisanego wcześniej przystanku przy ul. Ku Słońcu kursuje nowa linia 888. Z kolei autobusy linii 88 jadące od strony Warnika, wysadzają pasażerów na przystanku "Kwiatowa" przy kościele. Potem skręcają w prawo, w ul. Św. Kingi i przystanek końcowy mają na wysokości parkingu, który od rana była zastawiony. Z problemem próbowali sobie poradzić pracownicy ZDiTM i straż miejska, do właścicieli wielu pojazdów nie udało się jednak dotrzeć. Inna rzecz, że nie było podstaw, by ich karać, bo dotychczasowe miejsca parkingowe nie zostały oznakowane jako przystanek. ma to nastąpić jeszcze w piątek.

Przed godz. 8 rozpoczęło się też usuwanie tabliczek z rozkładami jazdy i numerami linii, które w całej okolicy rozwieszono nieprawidłowo na kilku przystankach.

Według ostrożnych szacunków zmiany wprowadzone na Gumieńcach mają obowiązywać do listopada.

Tekst i fot. ToT

Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach Chaos na Gumieńcach

Komentarze

Krakus
To nic nowego - ZDTiM w Szczecinie nie szanuje mieszkańców. Dla nich najważniejsze jest aby ich kasa (z naszych podatków) się zgadzała!
2017-08-27 20:02:25
D......e
Jak proste byloby zeby autobusy zawracaly na rondzie Gierosa. Pozdrowienia dla D....i
2017-08-25 17:52:43
J. H
To JEST ZATRUDNIANIE NIEKOMPETENTNYCH OSÓB.
2017-08-25 16:29:45
No cóż
ZDiTM to stan umysłu a ich nowy rzecznik to rewelacja: albo czegoś nie wie, albo nie dostał informacji a ewenementem była odpowiedź na pytanie o nieczynny od 3 miesięcy biletomat na Arkońskiej: skoro jest kartka, że nie czynny awaria to znaczy że jest awaria ... i tyle powiedział co wiedział. Wyższa Szkoła Jazdy :)
2017-08-25 10:12:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie