Wtorek, 27 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Burmistrz się wycofuje

Data publikacji: 09 listopada 2015 r. 13:44
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:33
Burmistrz się wycofuje
Fot. Robert Stachnik  

Burmistrz Polic chce się wycofać ze zmian w opłatach za śmieci, które uderzały najbardziej w osoby samotne i rodziny dwuosobowe. Tym pierwszym przyniosły nawet czterokrotne podwyżki. Efektem był bunt mieszkańców - w ciągu kilkunastu dni pod petycją z żądaniem pozostawienia starego systemu podpisało się ponad tysiąc osób.

Burmistrz Władysław Diakun zapowiedział, że złoży wniosek o uchylenie uchwał podjętych w październiku, wprowadzających nowe zasady naliczania opłat za śmieci. Zadeklarował też, że w tej sprawie zostaną zorganizowane konsultacje społeczne.©℗

(jps)

Fot. Robert STACHNIK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

SIATKAKI TO NIE TO SAMO CO PO
2015-11-10 15:34:03
Gdyby ta Pani z PO nie była związana z siatkarkami to na pewno Burmistrz nie głosowałby na Nią. Tak, że Burmistrz poparł osobę a nie partię. A tak poza tym, sami widzimy co się w kraju dzieje. Wcale się nie zdziwię gdyby dyrektorzy, prezesi spółek Skarbu Państwa np. z ZCH Police do niedawna z PO zaczęli się przefarbowywać na barwy PIS. Przyjrzyjcie się naszej radnej i jednocześnie Pani sołtys z Niekłończycy. Wiedziała, że nie ma szans na bycie radną z listy SLD to zmieniła partię na PO. A w obecnie wybranym rządzie jest inaczej???? Tak, że Burmistrz popierał OSOBĘ i to co sobą reprezentuje bo DLA NIEGO LICZY SIĘ PIERW CZŁOWIEK niezależnie od przekonań tego CZŁOWIEKA.
gość
2015-11-09 16:55:28
Nasz Burmistrz POszedł do PLATFORMY ostatni raz na niego głosowałem

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA