sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Burmistrz się wycofuje

Burmistrz się wycofuje

Burmistrz się wycofuje
Data publikacji: 2015-11-09 13:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 2882 36374

Burmistrz Polic chce się wycofać ze zmian w opłatach za śmieci, które uderzały najbardziej w osoby samotne i rodziny dwuosobowe. Tym pierwszym przyniosły nawet czterokrotne podwyżki. Efektem był bunt mieszkańców - w ciągu kilkunastu dni pod petycją z żądaniem pozostawienia starego systemu podpisało się ponad tysiąc osób.

Burmistrz Władysław Diakun zapowiedział, że złoży wniosek o uchylenie uchwał podjętych w październiku, wprowadzających nowe zasady naliczania opłat za śmieci. Zadeklarował też, że w tej sprawie zostaną zorganizowane konsultacje społeczne.©℗

(jps)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

SIATKAKI TO NIE TO SAMO CO PO
Gdyby ta Pani z PO nie była związana z siatkarkami to na pewno Burmistrz nie głosowałby na Nią. Tak, że Burmistrz poparł osobę a nie partię. A tak poza tym, sami widzimy co się w kraju dzieje. Wcale się nie zdziwię gdyby dyrektorzy, prezesi spółek Skarbu Państwa np. z ZCH Police do niedawna z PO zaczęli się przefarbowywać na barwy PIS. Przyjrzyjcie się naszej radnej i jednocześnie Pani sołtys z Niekłończycy. Wiedziała, że nie ma szans na bycie radną z listy SLD to zmieniła partię na PO. A w obecnie wybranym rządzie jest inaczej???? Tak, że Burmistrz popierał OSOBĘ i to co sobą reprezentuje bo DLA NIEGO LICZY SIĘ PIERW CZŁOWIEK niezależnie od przekonań tego CZŁOWIEKA.
2015-11-10 15:34:03
gość
Nasz Burmistrz POszedł do PLATFORMY ostatni raz na niego głosowałem
2015-11-09 16:55:28

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie