czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Mężczyzna z nożem w Kaskadzie

Mężczyzna z nożem w Kaskadzie

Mężczyzna z nożem w Kaskadzie
Data publikacji: 2020-02-21 13:09
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-22 18:12
Wywietleń: 3860 444015

Mężczyzna z nożem wtargnął w czwartek wieczorem do Galerii Kaskada - takie informacje obiegają Szczecin. - Sensacyjny ton jest grubo przesadzony - mówi Norbert Fijałkowski, dyrektor Kaskady. - Przy wyjściu doszło do bójki między czterema mężczyznami i jednemu z kieszeni wypadł nóż. On uciekł, trzech pozostałych przesłuchała policja.

St. sierż. Paweł Pankau, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, nie ujawnia szczegółów tej sprawy. Informuje, że patrol został wezwany do Kaskady na interwencję, ale oficjalnego zgłoszenia nikt nie złożył. Jak mówi, nikomu nic się nie stało i nie doszło do żadnego zdarzenia kryminalnego.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że jest tam mężczyzna posiadający nóż, że ujawniła go ochrona - mówi st. sierż. Paweł Pankau. - Na miejsce dotarł patrol, jednak ten mężczyzna oddalił się przed naszym przybyciem. Prowadzimy czynności zmierzające do ustalenia personaliów tego mężczyzny i motywów jego działania.

(gan)

Fot. Mirosław Winconek(arch.)

Komentarze

DUKA
jak kupisz nóż w kaskadzie to go nie doniesiesz do domu bo Cię wsadzą do paki :)
2020-02-22 18:03:12
Abc
Po co? po co? Po jaj..! Miał bo chciał. Wolny kraj, też noszę l zapalniczkę choć nie paię, i latarkę w dzień. Noszę bo chcę i nikt mi tego nie zabroni. Nawet jeśli miałby 30cm ostrza, nikomu nic do tego.
2020-02-22 11:24:48
Hurhil
Polskie prawo określa wyraźnie długość ostrza posiadanego noża. Każdy z was może mieć przy sobie ostrze do 7 cm więc nie róbcie gówno burzy z clickbaitowego artykuliku.
2020-02-22 08:10:11
Figo
Ja tam zawsze mam ze sobą co najmniej dwa.Jak jednego "pożenię" w kabana ", to muszę mieć jeszcze drugi na wypadek, gdy kabanów będzie dwóch. Pomyślę o trzecim ! Takie czasy niestety.
2020-02-21 21:00:11
Gość
Powinni systematycznie,robić kontrolę osobiste,może było by tego mniej.jak by spòźnili się do pracy,to nie musieli by zabierać z pracy scyzorykòw do smarowania .
2020-02-21 17:48:43
Ledwo
Ledwo kupil nóż a juz go scigaja.... to Jak kupie noz w militari czy jakims takim sklepie i nie zdążę dotrzec z nim do domu to juz jest przestepstwo czy wykroczenie i trzeba szukac motywow ....
2020-02-21 17:12:42
czytam
Ma nóż , bo sobie w robocie bułkę przekrawa i smaruje serkiem topionym . A wystraszeni niech sobie w domciu przekroją ciasteczko i napiszą następny głupawy koment .
2020-02-21 16:49:08
UE
Zakazać posiadania noży, wprowadzić pozwolenia na posiadanie noża, reszta społeczeństwa może posiadać atrapy.
2020-02-21 15:06:30
JA2
Co wy w ogóle piszecie..jeśli ktoś nie czuje się bezpiecznie wychodząc z domu.. bo ani władza ani ochrona galerii, sklepu nie jest w stanie mu takiego bezpieczeństwa zapewnić to zabiera ze sobą nóż.. broń jest nie legalna to czym ma się obronić w razie ataku ?
2020-02-21 14:39:05
Strach się bać...
Pytania, po co ktoś nosi przy sobie nóż? Jeśli jest grzybiarzem - nosi do lasu, jeśli wędkarzem - to na ryby, jeśli kucharzem - używa go w kuchni, a jeśli komandosem to na akcji. Dlaczego ktoś miał przy sobie nóż i co chciał z nim zrobić, bo na pewno nie posmarować kromki chleba dżemem...
2020-02-21 14:00:32
Ja
Panie Pawle pankau,nie normalne jest ròwnież to co pan pisze .bo żadne miejsce nie jest normalne do posiadania takich że czy czy to sklep,czy to ulica,czy nawet plac zabaw.zròbcie w końcu z tymi patologicznymi pasożytami porządek.bo strach już wyjść nawet do kina.człowiek wychodzi z domu i musi żegnać się z rodziną bo nie wie co go czeka w tramwaju.
2020-02-21 13:53:27