czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Biedronka się dopasuje

Biedronka się dopasuje

Biedronka się dopasuje
Data publikacji: 2015-10-27 19:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:44
Wywietleń: 4095 33809
Właściciel dyskontu "Biedronka" zgadza się z opiniami, że identyfikacja wizualna sklepu na szczecińskim deptaku Bogusława nie została właściwie dopasowana do budynku i jego otoczenia. Deklaruje, że w najbliższych tygodniach zewnętrzny wystrój placówki będzie zmieniony.

Jak informowaliśmy, według urzędników magistratu instalacja reklamy na elewacji budynku przy ul. Bogusława X 9 stanowi samowolę budowlaną. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wszczął postępowanie w tej sprawie. 

Zareagowali też mieszkańcy miasta. Zaczęli słać maile do Biura Obsługi Kleinta tej sieci handlowej z opiniami, że oklejona w biedronkowe barwy witryna nie pasuje do otoczenia i burzy estetyczny ład okolicy. Była to inicjatywa osób skupionych wokół facebookowego profilu "Tak dla referendum w sprawie odwołania Rady Miasta Szczecin".

- Zależy nam na dobrych relacjach z naszymi sąsiadami, dlatego z uwagą analizujemy komentarze na temat funkcjonowania naszych sklepów i ich otoczenia. W przypadku wspomnianej placówki w Szczecinie zgadzamy się z opiniami, że identyfikacja wizualna tego sklepu nie została właściwie dopasowana do budynku, w którym się znajduje oraz do jego otoczeniaW związku z tym deklarujemy, że w najbliższych tygodniach zewnętrzny wystrój placówki zostanie zmieniony w sposób, który będzie lepiej odpowiadał warunkom panującym w tym miejscu i oczekiwaniom mieszkańców Szczecina - poinformowało we wtorek Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

(gan)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

alert_dla _szczecina
A co z tą "wsiową" budą z czerwonym plastykowym/ceratowym dachem obok. Nijak ma się on do jasno niebieskiej elewacji budynku i zabytkowego charakteru "deptaka" ! Czy ten dach ma atest P.poż. i jest niepalny. Czy ma stosowne atesty i nie stanowi (toksycznego) zagrożenia dla zdrowia i życia ? Tak pytam !
2015-10-28 10:48:42
interwencja Wandalovego
Również ja dostałam identyczną odpowiedź na mój list od Jeronimo M.
2015-10-28 10:42:25
Kolor
Póki co, to "Fryga" dopasowała się kolorystycznie do kolorystki tego sklepu.
2015-10-28 08:23:13
Kejt
Ta czerwona buda warki obok też nie lepsza...
2015-10-28 06:23:47
a co tym czerwonym koszmarem obok?
a co tym czerwonym koszmarem obok - ogródka przed knajpą "estetyczny ład okolicy" nie dotyczy? może tym by się konserwa zabytkowa łaskawie zajęła...
2015-10-27 21:07:48
A co ze stojącym tuż POtworem - mega wibratorem !!?
.
2015-10-27 20:49:02

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie