Poniedziałek 17 stycznia 2022r. 
REKLAMA

„Biedronka" odpowiada Czytelnikom

Data publikacji: 2016-01-19 07:54
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-11 15:41
„Biedronka" odpowiada Czytelnikom
 

W poniedziałkowym wydaniu „Kuriera" w rubryce „Od Czytelników" pojawiło się pytanie o zmianę witryny „Biedronki" na Deptaku Bogusława. Oto odpowiedź właściciela sieci handlowej:

(...) chcielibyśmy przekazać, że podtrzymujemy naszą wcześniejszą deklarację związaną ze zmianą zewnętrznego wystroju wspomnianej placówki naszej sieci. 

Do tej pory w niniejszej sprawie odbyliśmy spotkanie z przedstawicielem Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, zdemontowane zostały także poprzednie kasetony z logotypem sieci Biedronka. 

Obecnie czekamy na decyzję Miejskiego Konserwatora Zabytków ws. przedstawionej nowej koncepcji aranżacji elewacji, tj. umieszczenia na budynku monochromatycznej wersji logo sieci w kolorystyce grafitu i brązu oraz zmiany sposobu oklejania witryn. Niezwłocznie po otrzymaniu decyzji będziemy mogli podjąć kolejne kroki. Z uwagi jednak na trwający proces formalny, w tej chwili jest za wcześnie, by deklarować konkretną datę zakończenia prac. 

Pozdrawiamy,

Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

kicz
2016-01-19 08:26:16
Powiem tak , brakuje mi tam Lidla,auchan,stokrotki,macro,selgrosa,,itp taki prezydent takie miasto ...
Deptak
2016-01-19 07:15:05
Jeżeli miasto pozwala na taką dowolność estetyki witryn, to czego się spodziewać? Od dawna pisano, że Deptak nie ma gospodarza i ten stan trwa.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA