Sobota 23 października 2021r. 
REKLAMA

Badania jaskry odwołane!

Data publikacji: 2020-03-14 06:04
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-14 10:06
Badania jaskry odwołane!
 

W związku z realnym zagrożeniem zakażenia koronawirusem, dla minimalizowania ryzyka jego rozprzestrzeniania się, planowane na sobotę (14 marca) badania przesiewowe w kierunku jaskry w II Klinice Okulistyki szpitala na Pomorzanach w Szczecinie zostały odwołane.

Decyzję o odwołaniu badań podjęto w porozumieniu z Polskim Towarzystwem Okulistycznym. Zostaną one przeprowadzone w terminie późniejszym, kiedy sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli.

- Personel II Kliniki Okulistyki kontaktował się telefonicznie w tej sprawie z osobami, które były zapisane na badania - zapewnia Bogna Bartkiewicz, rzecznik Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie.  

(ip)

Fot. FotoliaREKLAMA
REKLAMA

Komentarze

pacjent
2020-03-14 09:58:21
Wielki Szacunek dla Pani z II Kliniki Okulistyki na Pomorzanach, która dzwoniła do mnie i w bardzo kulturalny, uprzejmy sposób przekazała informację o przełożeniu terminu badania. To świadczy o wysokim profesjonalizmie personelu, która bez wątpienia łączy się wysoką kulturą organizacyjną Kliniki. Gratulacje i uprzejme podziękowania.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ