Środa, 21 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Autobusy objazdami, awaria rury

Data publikacji: 12 lutego 2016 r. 10:12
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:43
Autobusy objazdami, awaria rury
Fot. Sławomir Borek  

Z powodu awarii sieci kanalizacji sanitarnej w piątek, 12 lutego, od godz. 8 do godz. 18 trzeba było zamknąć dla ruchu samochodowego ul. Reduty Ordona na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Łukasińskiego, z możliwością dojazdu do posesji znajdujących się na tym wyłączonym odcinku. Częściwo zmienionymi trasami kursują autobusy linii 53, 74, 75 i 80.

- Ulica jest jednokierunkowa, wąska, dlatego poprosiliśmy o wyłączenie ruchu autobusów miejskich na czas robót przy naprawie instalacji - wyjaśnia Tomasz Makowski, rzecznik prasowy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie. - Prace przy usuwaniu awarii kanału kanalizacji sanitarnej w tym rejonie mogą potrwać dziś do późnego popołudnia, niewykluczone, że nawet do godz. 19.

Jak informuje Marta Kwiecień-Zwierzyńska z ZDiTM, autobusy linii 75 wykonując kursy w kierunku Dworca Głównego od przystanku Wernyhory jadą teraz ulicami: Żołnierską, Szeroką, Sosabowskiego, Łukasińskiego, Reduty Ordona i dalej swoją trasą.

Autobusy linii 74 i 80, które jadą do pętli Zakłady Piekarnicze, od przystanku Wernyhory jeżdżą ulicami: Żołnierską, Szeroką, Sosabowskiego, Łukasińskiego i dalej swoją trasą. Na czas trwania objazdu wyłączone z ruchu dla tych linii zostały przystanki: Reduty Ordona i Kleeberga.

Natomiast autobusy linii 53 jadące do Pomorzany od przystanku Wernyhory jeżdżą ulicami: Żołnierską, Szeroką, Sosabowskiego, Łukasińskiego, Grota Roweckiego i dalej swoją trasą. ©℗

(MIR)

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA