niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Autobusy objazdami, awaria rury

Autobusy objazdami, awaria rury

Autobusy objazdami, awaria rury
Data publikacji: 2016-02-12 10:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:54
Wywietleń: 694 117843

Z powodu awarii sieci kanalizacji sanitarnej w piątek, 12 lutego, od godz. 8 do godz. 18 trzeba było zamknąć dla ruchu samochodowego ul. Reduty Ordona na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Łukasińskiego, z możliwością dojazdu do posesji znajdujących się na tym wyłączonym odcinku. Częściwo zmienionymi trasami kursują autobusy linii 53, 74, 75 i 80.

- Ulica jest jednokierunkowa, wąska, dlatego poprosiliśmy o wyłączenie ruchu autobusów miejskich na czas robót przy naprawie instalacji - wyjaśnia Tomasz Makowski, rzecznik prasowy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie. - Prace przy usuwaniu awarii kanału kanalizacji sanitarnej w tym rejonie mogą potrwać dziś do późnego popołudnia, niewykluczone, że nawet do godz. 19.

Jak informuje Marta Kwiecień-Zwierzyńska z ZDiTM, autobusy linii 75 wykonując kursy w kierunku Dworca Głównego od przystanku Wernyhory jadą teraz ulicami: Żołnierską, Szeroką, Sosabowskiego, Łukasińskiego, Reduty Ordona i dalej swoją trasą.

Autobusy linii 74 i 80, które jadą do pętli Zakłady Piekarnicze, od przystanku Wernyhory jeżdżą ulicami: Żołnierską, Szeroką, Sosabowskiego, Łukasińskiego i dalej swoją trasą. Na czas trwania objazdu wyłączone z ruchu dla tych linii zostały przystanki: Reduty Ordona i Kleeberga.

Natomiast autobusy linii 53 jadące do Pomorzany od przystanku Wernyhory jeżdżą ulicami: Żołnierską, Szeroką, Sosabowskiego, Łukasińskiego, Grota Roweckiego i dalej swoją trasą. ©℗

(MIR)

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie