Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Areszt za posiadanie narkotyków

Data publikacji: 18 lipca 2016 r. 21:02
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:09
Areszt za posiadanie narkotyków
Fot. policja  

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu zatrzymali 34-latka, który posiadał znaczne ilości substancji psychotropowej. Podczas przeszukania jego mieszkania znaleźli i zabezpieczyli 300 gramów amfetaminy oraz 18 gramów marihuany. Sąd już zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

Myśliborscy kryminalni na podstawie swoich ustaleń wytypowali jedno z mieszkań znajdujących się na terenie gminy Myślibórz, gdzie miały być przechowywane narkotyki.

- Realizujący sprawę funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres i przeszukali pomieszczenia mieszkalne, które zajmował 34-latek. Podczas tych czynności policjanci w lodówce znaleźli i zabezpieczyli 300 gramów substancji psychotropowej tj. amfetaminy. W trakcie dalszego przeszukania w szafce ujawnili 18 gramów marihuany, młynek i wagę elektroniczną - informuje sierż. sztab. Łukasz Jackowiak.

34-letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych, a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Najbliższe 2 miesiące spędzi za kratkami. Za popełnione przestępstwo może mu grozić do 8 lat pozbawienia wolności.
(p)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Dobrze
2016-07-19 07:36:47
I świetnie. Każdego narkomana należy wyłapać, po kolei.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA