Niedziela, 24 września 2023 r. 
10 szczecin
REKLAMA

Areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku w Reczu

Data publikacji: 17 sierpnia 2016 r. 10:19
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:12
Areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku w Reczu
 

Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie dwaj młodzi mężczyźni zatrzymani przez choszczeńskich policjantów za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz nieudzielenie pomocy.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę, 14 sierpnia, nad ranem w Reczu. Kierujący osobowym oplem potrącił przechodzącego przez jezdnię 24- latka. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Mężczyzna zmarł.

Sprawca wypadku szybko wpadł w ręce policji. Policjanci zatrzymali 24-latka i jego 19-letniego kolegę. Okazało się, że jechali cudzym autem, które zabrali bez zgody właściciela.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty nieudzielenia pomocy ofierze wypadku oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia. Dodatkowo kierowca usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Mężczyźni odpowiedzą także za zabór pojazdu. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

(reg.)

Fot. Robert Wojciechowski (Archiwum)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

aga
2016-10-14 21:58:27
To jest bardzo smutne to był taki wspaniały chłopak,piękny jak malowany cudownie wychowany szkoda bardzo wielka strata a dla sprawców dożywocie !!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA