piątek, 10 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Amadou Sy na prezydenta Stargardu

Amadou Sy na prezydenta Stargardu

Amadou Sy na prezydenta Stargardu
Data publikacji: 2017-02-23 15:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:29
Wywietleń: 3107 216822

Stargardzianin Amadou Sy to kolejny oficjalny kandydat na prezydenta Stargardu.

Urodził się w Senegalu, a w Stargardzie mieszka od ponad 20 lat. Prowadził tu m.in. działalność gospodarczą, był urzędnikiem miejskim i geologiem powiatowym, a od września 2003 r. pracuje w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Jest także wiceprzewodniczącym stargardzkiej Rady Miejskiej. Kandyduje z ramienia SLD. ©℗

Tekst i fot. (gra)

Komentarze

anna
ano za SLD było najlepiej.. Potem przyszli z PO PIS po łupy.
2017-02-25 11:48:38
HONORATA
Drodzy Państwo, wiecie, że pan Sy jest obywatelem Polski, a oprócz tego mówi i pisze po polsku lepiej niż nie jeden z Was ;-) także zanim coś skryrykujecie, sprawdźcie Wasze źródła, żeby nie wyjść na ignorantów! To naprawdę dobry kandydat!
2017-02-24 12:03:29
Honorata
A drodzy komentatorzy wiedzą, mam nadzieję, że pan Sy ma obywatelstwo polskie? Także następnym razem, zanim coś skryrykujecie, sprawdźcie Wasze źródła. To naprawdę dobry kandydat :-)
2017-02-24 11:59:48
Anka
Bardzo sympatyczny, uczciwy, mądry i pracowity człowiek. Mi nic więcej nie trzeba. Obojętne czy z Senegalu czy z Pekinu. Ważne, żeby dobrze rządził.
2017-02-24 07:39:49
Powodzenia.
Komuszki lubią kontrowersyjne kandydatury. Wiedzą, że nie mają najmniejszych szans, to chociaż będzie o nich głośno. Potem słyszymy o jakichś ogórkach, czy obcokrajowcach.
2017-02-24 07:27:47
@Gość58
A tobie wszystko jedno czy Polak czy Senegalczyk będzie prezydentem polskiego miasta? Polacy wywalczyli sobie swoje państwo po to, żeby im Senegalczycy rządzili? Tak?
2017-02-24 00:35:44
Gość58
Skąd u Was tyle jadu i nienawiści.
2017-02-23 23:30:04
stargardzianin
Odbiło im totalnie ! Następnym razem wystawią islamistę !
2017-02-23 23:13:55
Potrzebna Lustracja i IPN-u...
A do jakiej czy jakich Parti nalezal Gosciu ewentualnie juz w Senegalu ? I dlaczego z Senegalu wyjechal... czy moze zostal nawet "wyrzucony"... ??
2017-02-23 22:47:48
roger
komucha na prezydenta???? żenada!!!!!!!!!!!!!
2017-02-23 22:19:19
Czudzoziemcy nie powinni Rzadzic Polska !
Jak Gosciu przylecial czy przyjechal 20 lat temu, az z Senegalu do Polski, to musial "PO-kochac" istniejacy wowczas jeszcze u Wladzy w Polsce PO-stkomunizm ! To PO co PO-nownie Nam taki... i to jeszcze na takie Stanowisko !!
2017-02-23 22:16:07
Jhp
Jak ktos z zewnatrz moze pracowac na takim stanowisku Niech sobie kandyduje w Dakarze .
2017-02-23 22:10:28
ares
SLD = prezydent Stargardu Amadou Sy-- rodowity Polak i Stargardzianin
2017-02-23 21:26:48
ze Stargardu Szczecińskiego
mądry, kompetentny i spoza układów i to wszystkich "panów" boli
2017-02-23 20:58:54
Amadou Sy na prezydenta!
SLD do Senegalu!
2017-02-23 17:03:24
Seba
obama szuka pracy? a chociaż mówi po polsku?
2017-02-23 16:46:34
Pol
"Stargardzianin" urodzony i wychowany w Senegalu. Ciekawe.
2017-02-23 16:42:43
czytacz
wielu ludzi głosujących na posła Chruszcza na nim się zawiodło.bo to jest taki poseł nikt.został wybrany dzięki naszym głosom i słuch po nim zaginął.w następnych wyborach oddam głos na pewno na innego kandydata z namaszczeni prawicy.kukiz 15 też się kończy,bo oni zawsze są za,a nawet przeciw.jedynie kilkoro z nichma charyzme i są konkretni w swoich wypowiedziach.
2017-02-23 16:23:54
ano
za SLD bylo najlepiej.. Potem przyszedł chłam PO PIS
2017-02-23 16:20:25
miki
Ramienia ruchu Kukiza nikt nie będzie kandydować. To wina narodowca i fajtłapy Chruszcza i jego ludzi, w tym niejakiego Kuchty, który pierniczył głupoty w radiu Stargard, ale jak przyszło co do czego, to okazało się, że za nimi nie stoi nikt.
2017-02-23 15:51:01
4543543
Narodowce napewno zaglosuja za :) , to sld ma jeszcze jakis elektorat ?przeciez cała postkomuna przeszła do pisu.
2017-02-23 15:31:56
red
Przynajmniej będzie wiadomo, ilu członków i potomków dawnej PZPR funkcjonuje dzisiaj w Stargardzie, bo chyba tylko o taki elektorat chodzi.
2017-02-23 15:15:10