Poniedziałek 06 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Kto na prezydenta Stargardu?

Data publikacji: 2017-02-19 14:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:29
Kto na prezydenta Stargardu?
 

Dotychczasowy wiceprezydent Stargardu – Rafał Zając wystartuje w przedterminowych wyborach na prezydenta miasta.

Rafał Zając wiceprezydentem Stargardu jest od grudnia 2006 r. Wcześniej, również w administracji S. Pajora, był naczelnikiem wydziału spraw społecznych w stargardzkim magistracie. W ostatnich wyborach samorządowych zdobył mandat radnego wojewódzkiego, jednak ze względu na pełnienie funkcji wiceprezydenta zrezygnował z jego objęcia. Jest absolwentem wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów podyplomowych na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.

Stowarzyszenie „Stargard XXI”, którego prezesem był zmarły prezydent Sławomir Pajor poinformowało, że będzie popierać kandydaturę Rafała Zająca w nadchodzących wyborach. Poparcie dla niego zadeklarowało również inne lokalne ugrupowanie „Liga Powiatu Stargardzkiego”. W ostatnich wyborach kandydat LPS – Marcin Przepióra przegrał w drugiej turze ze Sławomirem Pajorem, a w ostatnim czasie był wymieniany jako jeden z potencjalnych kandydatów w przedterminowych wyborach, które odbędą się 9 kwietnia.©℗

(ps)

Fot. Aneta Słaba

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

miki
2017-02-19 16:27:50
Poseł Chruszcz, który oszukuje, że jest z Ruchu Kukiza, choć jest narodowcem, nikogo nie wystawi na prezydenta. Widać, jak Chruszcz doprowadził Ruch Kukiza na dno.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA