Środa 07 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Aleja Wyzwolenia. Ostatni pawilon ma dzierżawcę

Data publikacji: 2019-03-01 12:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:34
Aleja Wyzwolenia. Ostatni pawilon ma dzierżawcę
 

Do końca roku w al. Wyzwolenia - na przeciwko Galaxy - miejsce kilkunastu szpetnych kiosków mają zając cztery pawilony ze szkła i stali, podobne tym z nadodrzańskich bulwarów oraz alei fontann. Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia właśnie wyłoniła dzierżawcę ostatniego z nich.

Do kompletu - czyli „Coffee meeting point” spółki Petersen, cukiernio-piekarni „Asprodu" oraz restauracji zarządzanej przez spółkę Restaurants Zalewski, Żurawik - będzie „Souvenir Coffee” spółki Pillartec.

- Wyłonieni w konkursie ofert przedsiębiorcy są zobowiązani do zbudowania nowych pawilonów oraz rozpoczęciu w nich działalności w ciągu 12 miesięcy od podpisania umów. Chodzi o dzierżawy na okres 10 lat - przekazuje Celina Wołosz, rzeczniczka spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

(an)

Wizualizacje: udostępnione przez spółkę Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Fot. Dariusz Gorajski

Na zdjęciu: takiej przemiany można się spodziewać jeszcze w tym roku na tym odcinku al. Wyzwolenia - na wprost Galaxy. Przy każdym z nowoczesnych pawilonów będzie funkcjonował ogródek letni.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Motomoto
2019-03-01 14:14:49
Przy autostradzie powinny jakieś MOP'y powstać
Miejski włóczykij
2019-03-01 13:36:49
Mam wątpliwości,czy picie kawy lub zajadanie się food jadłem w oparach spalin to zdrowe i coś czego jako mieszkaniec chciałbym w tym miejscu doświadczać.Pewnie obcokrajowcy,turyści skuszą się i będą się tym szczecińskim smogiem zaciągać-Ja podziękuję,nie skorzystam.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA