czwartek, 21 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > „Admirał” na bulwarze

„Admirał” na bulwarze

„Admirał” na bulwarze
Data publikacji: 2019-02-10 12:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:32
Wywietleń: 2357 375254

W menu restauracji "Admirał" mają przeważać dary morza, a kawiarni domowe wypieki - deklaruje Norbert Dąbek, którego Centrum Gastronomiczno- Rozrywkowe CLIF wygrało konkurs na dzierżawę gruntów pod pawilon na bulwarze Gdyńskim. Mają się tam też odbywać wydarzenia kulturalne. 

W ogłoszonym prze spółkę Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia konkursie ofert na dzierżawę gruntów pod pawilon handlowo-gastronomiczny na bulwarze Gdyńskim (nabrzeże Celne) rywalizowały firmy: Incert Beata Wagner Szczecin,  Norbert Dąbek Centrum Gastronomiczno-Rozrywkowe CLIF Dziwnów, Szczecińskie Centrum Tenisowe JAKO, „Bracia Balowscy” T.R. Balowcy Mierzyn i DPS ze Szczecina. Najkorzystniejszą ofertę zdaniem komisji konkursowej zaproponował Norbert Dąbek.

- W swojej argumentacji przedsiębiorca zapewnia, że nowy pawilon będzie miejscem podnoszącym prestiż miasta, a prowadzona w nim działalność będzie nawiązywać do położenia obiektu - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy ŻSTW. - Restauracja ma opierać się na kuchni morskiej, a kawiarnia na domowych wypiekach. Obiekt zostanie przystosowany również do organizowania w nim wydarzeń kulturalnych, m.in. koncertów, wystaw czy spotkań z ciekawymi ludźmi. W planach są także wieczory kulinarne.

Nowy pawilon będzie nawiązywał wyglądem do już istniejących na bulwarze. Będą to dwie przeszklone bryły połączone ze sobą zadaszonym ogródkiem. W jednej ma działać - jeszcze w tym sezonie - kawiarnia, a w drugiej restauracja. 

- Restauracja "Admirał" - ogłosił Norbert Dąbek na Facebooku.

(g)

„Admirał” na bulwarze „Admirał” na bulwarze

Komentarze

as
W pelni zgadzam sie z ID
2019-04-16 11:00:17
tobago
A co z Łasztownią, już krzystek stracił zapał do postawienia jej na nogi? Może znani gastronomicy się wypieli? A może po prosu knajp jest z dużo i ceny mają za wysokie.
2019-02-12 10:14:47
Boger
Popieram stanowisko "ID".
2019-02-11 08:59:34
Bartek
A co z drugą stroną bulwaru, już na zawsze będzie tam klepisko dla tirów i składowisko opału, to wygląda jak trzeci świat...
2019-02-11 08:41:09
ID
Bez sensu nasr*ć tam tyle tych pawilonów. Zgodzę się, kilka może być ale jeszcze kolejny? Niepotrzebne zagracenie przestrzeni! Restauracje, kawiarnie i miejsca kultury POWINNY tam być, owszem, ale w parterach budynków usługowo-mieszkalnych które powinny powstawać wzdłuż bulwaru, abyśmy mieli nabrzeże tak atrakcyjne jak w Gdańsku, prawdziwą dzielnicę nad rzeką. Tak się powinno tworzyć miasto a nie jakimiś pawilonami.
2019-02-10 19:19:17
Taki rozwój
Dwie kolejne w mieście padną.
2019-02-10 12:24:53

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie