Wtorek, 28 maja 2024 r. 
REKLAMA

12 par świętowało. Małżeńskie jubileusze [GALERIA]

Data publikacji: 30 grudnia 2023 r. 19:38
Ostatnia aktualizacja: 31 grudnia 2023 r. 20:54
12 par świętowało. Małżeńskie jubileusze
Na zdjęciach: pary małżeńskie z terenu gminy Myślibórz i Nowogródek Pomorski, świętujące w tym roku swój jubileusz złotych godów.  

W Myśliborskim Ośrodku Kultury małżeński jubileusz obchodziło 12 par z gmin: Myślibórz oraz Nowogródek Pomorski. Były okolicznościowe wystąpienia, występy artystyczne, życzenia oraz kwiaty. Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie, które zostały przyznane przez prezydenta RP. Jubilatom wręczono pamiątkowe dokumenty oraz kosze pełne prezentów.

Złote gody obchodzili państwo: Teresa i Jan Abratańscy, Irena i Bolesław Kipieć, Zofia i Ryszard Książek, Krystyna i Józef Powierza, Zofia i Jerzy Rudczuk, Anna i Władysław Rawluk, Krystyna i Tadeusz Tecław, Danuta i Józef Wróbel, Marianna i Henryk Wróblewscy, Aleksandra i Zenon Wypart, Maria i Henryk Zając oraz Alicja i Marian Strzyż.

- Jest to już czwarta w tym roku taka uroczystość. Przy okazji staramy się podkreślić obywatelski wkład jubilatów w rozwój gminy oraz wspominamy o pięknym przykładzie dla młodego pokolenia - o długoletnim pielęgnowaniu wzajemnego szacunku, miłości oraz godnej postawy w życiu rodzinnym – powiedział „Kurierowi” burmistrz Myśliborza.

Podczas oprawy artystycznej wystąpił Antoni Płaczek z miejscowego Studia Piosenki. Nie zabrakło też lampki szampana, pamiątkowych fotografii oraz tradycyjnego ,,Sto lat”.

Tekst i fot. T. Szymański

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ania
2023-12-31 20:42:58
Wiele miłości i Błogosławieństwa Bożego na dalsze wspólne lata !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA