Niedziela 03 lipca 2022r. 
REKLAMA

Zabójstwo Polki, dwóch mężczyzn z zarzutami

Data publikacji: 2016-09-22 13:15
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-18 22:46
Zabójstwo Polki, dwóch mężczyzn z zarzutami
Fot. EPA/CAITLIN PENNA  

Dwóm mężczyznom postawiono zarzuty w związku z zabójstwem Polki w High Wycombe w hrabstwie Buckinghamshire na północny zachód od Londynu, do którego doszło w poniedziałek (19 września) – poinformowała policja. Dochodzenie w tej sprawie trwa.

Mężczyźni to 28-letni Ashan H., któremu postawiono zarzut zabójstwa, oraz 40-letni Usman A., który ma odpowiadać za pomoc w zbrodni. Obaj mieszkają przy tej samej ulicy co ofiara i zostali zatrzymani już w dniu przestępstwa.

Policja w poniedziałek rano została wezwana do jednego z domów w High Wycombe. Ratownicy medyczni, którzy przyjechali na miejsce, stwierdzili zgon. Policja podała w czwartek, że ofiarą jest 20-letnia Polka.

– Wydział konsularny ambasady RP w Londynie podjął w tej sprawie przewidziane prawem działania i pozostaje w kontakcie z rodziną ofiary. Według informacji przekazanej przez policję, motyw ksenofobiczny na tym etapie śledztwa nie jest brany pod uwagę – podało biuro prasowe polskiej ambasady. (pap)

Fot. EPA/CAITLIN PENNA

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Dla porownania...
2016-09-25 23:13:49
A jak wygladaja tego typu sytuacje i z innymi Narodowosciami np. w Angli ? Tak to nie kiedy moze sie zakonczyc... jak Polki dla kasy, zadaja sie i z Is-lamistami, gdzie nie wystarcza im ok. 20 milonow polskich mezczyzn !!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA