poniedziałek, 24 lutego 2020.
Strona główna > Świat > Szewdzka policja pilnuje basenów

Szewdzka policja pilnuje basenów

Szewdzka policja pilnuje basenów
Data publikacji: 2016-01-27 18:21
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-18 22:46
Wywietleń: 1768 111866

Szwedzcy policjanci w cywilu będą pilnować basenów w związku z rosnącą liczbą zgłaszanych przypadków molestowania seksualnego kobiet i dziewczyn. Służby ze Sztokholmu badają liczne skargi na zachowanie młodych mężczyzn.

Skargi zgłaszali głównie rodzice nastoletnich dziewczyn - informuje agencja Associated Press, powołując się na rzecznika policji w stolicy Szwecji Kjella Lindgrena. Nie chciał on jednak podać szczegółów dotyczących osób podejrzanych o molestowanie. Zdradził jedynie, że większość z nich to młodzi mężczyźni i chłopcy. Wcześniej policja informowała, że odnotowała w ostatnim czasie znaczny wzrost liczby doniesień o przypadkach molestowania seksualnego kobiet przez mężczyzn z zagranicy.

Lindgren dodał, że funkcjonariusze zostaną wysłani także na największy basen stolicy - Eriksdalsbadet. Wcześniej zarządzający tym miejscem podjęli decyzję o osobnych kąpielach z masażami (np. jacuzzi) dla kobiet i mężczyzn. Była to reakcja na skargi kobiet i dziewczyn, które miały być molestowane pod wodą. (pap)

 

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

k....k12
Bla bla bla przybyszom się pozwala robić to, co mają u siebie czyli segregację ze względu na płeć w miejscu publicznym, a nie mogą na basenie dyżurować policjantki o gabarytach Anny Grodzkiej i wyłapywać takich napalonych i gdzie monitoring, gdzie dokumenty biometryczne dla nich z odciskami palców i foto tęczówki oka. Bujać to my, ale nie nas. Nas będą chipować, a oni robią co chcą i Europa jest niby bezradna.... akurat
2016-03-04 22:32:39
Przykre to, ale
imigranci powiadają: oddajcie nam Libię z czasów Kadafiego i jego samego,oraz Syrię sprzed "demokratyzacji" i już nas tu nie ma...hę...
2016-01-28 22:44:08
Tansze rozwiazanie,
A wogole to po co pilnowac... taniej i bezpieczniej bedzie spuscic calkowicie wode i wtedy niech sobie te "imigracyjne plywaki" skacza nawet z trampoliny na glowe...!!
2016-01-28 00:19:05
Wkrotce bedzie IS - czyli Islamska Szwecja,
Szwedzka Policja pracuje juz resztakami sil...i do roku 2020-go obecny Szef Policji chce by Rzad przeznaczyl dodatkowe srodki na wyszkolenie okolo 4100 nowych Policjantow ? Pytanie tylko czy to juz cos da... i czy nie jest juz za pozno ??
2016-01-28 00:05:25
Precz z tą zarazą!
Taki skandal w Europie. Kiedy w końcu konsekwencje wobec tych (tej), którzy to spokojnym ludziom fundują?? Jak najszybciej trzeba się w referendum wypowiedzieć przeciw pomysłom honorowania zobowiązań Kopacz i ściągania do nas "ubogacenia". Taniej, praktyczniej i sprawiedliwiej będzie wydalić Kopacz i jej POmagierów do jakiegoś obozu pełnego "szukających pokoju" za granicą na wolontariuszy.
2016-01-27 22:30:39

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych 2020

Sonda

Czy zakaz handlu w niedzielę jest dla Ciebie uciążliwy?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie