czwartek, 21 czerwca 2018.
Strona główna > Świat > Polska straci miliardy ?

Polska straci miliardy ?

Polska straci miliardy ?
Data publikacji: 2015-09-01 15:42
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-18 22:45
Wywietleń: 997 16623

Minister spraw wewnętrznych Austrii Johanna Mikl-Leitner wezwała w wywiadzie dla niemieckiej telewizji ARD do ograniczenia unijnej pomocy finansowej dla krajów UE, które nie chcą przyjmować uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Na rządy tych państw należy wywierać mocną presję - uważa szefowa resortu. Wśród możliwych opcji wymieniła redukcję lub anulowanie" pomocy finansowej wypłacanej krajom UE, które nie wykazują się żadną solidarnością.

- Bez solidarności wszystkich krajów UE w sprawie rozwiązywania problemów imigracji nie będzie solidarności w innych dziedzinach - ostrzegł szef komisji spraw zagranicznych europarlamentu, niemiecki chadek Elmar Brok. (pap)

 

Fot. Paulina Sikora

 

Komentarze

Observer,
Lepiej na poczatku stracic male Unijne miliardy ( ! ) jak w koncowym efekcie wydac na Afrykanskich imigrantow DUZO, DUZO WIECEJ... Polsko-zlotych miliardow, wypracowanych przez Polskich Podatnikow ! ! Ciekawym jest tez to..( ? ) Komu w Afryce Polnocnej zalezyna na wysylaniu i wyganianiu jak najwiecej Islamistow do Europy, by zarazem jak najszybciej OCZYSCIC najblizsze tereny wokol siebie... na przyszlosc ??
2015-09-03 21:57:59
Polsce pod rozwage...! !
Unijne "straszenie" jak za Komuny ...! Ta pomoc ma byc na kilka pierwszych lat ( rzekomo okolo tylko 5-ciu ? ) a co bedzie dalej... jak przybyli imigranci nie beda chcieli uczyc sie wystarczajaco jezyka danego Kraju, symulowac i chorowac i do tego naprodukuja jeszcze kilka dodatkowych dzieci, by miec pozniej "wymowke" ze musza wpierw zajmowac sie swoja duza rodzina, bo taka u Nich tradycja ! A trwac to moze tak dlugo... az osiagna wiek emerytalny ( ! ) by automatycznie przy 65-ciu przejsc pozniej na "zasluzona emeryture" nie pracujac w nowym Kraju ani 1-ej godziny ? Tak to wyglada w bardzo wielu przypadkach w Krajach Europy Zachodniej ! W jednym z Krajow Skandynawskich tamtejszy Rzad podaje, ze imigracja bedzie Ich kosztowala ponad 34 miliardy koron w roku 2015-ym, a na 2016 trzeba bedzie zarezerwowac ponad 40 miliardow koron ! Oczywiscie kosztem Tych co pracuja i beda musieli to wypracowac, by Ali ze swoja duza Rodzina mieli sie dobrze ! !
2015-09-01 20:54:06

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy