Czwartek 27 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Ograniczenia w podróżach do Stanów Zjednoczonych i Indii

Data publikacji: 2020-03-13 12:09
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-15 14:16
Ograniczenia w podróżach do Stanów Zjednoczonych i Indii
 

W piątek (13 marca) do odwołania wprowadzony został zakaz przyjazdu obywateli krajów strefy Schengen do Stanów Zjednoczonych. Tego też dnia, w południe, zawieszone będzie wydawanie wiz do Indii. 

Proklamacja prezydenta  Donalda Trumpa weszła w życie o godzinie 23.59 wschodniego czasu letniego 13 marca 2020 r. Nie dotyczy osób znajdujących się na pokładzie samolotu, lecącego do Stanów Zjednoczonych, który wystartował przed tą godziną. Zakaz nie dotyczy Wielkiej Brytanii i krajów spoza strefy Schengen, osób, dla których Stany Zjednoczone są miejscem stałego pobytu i najbliższych członków rodzin Amerykanów. Wcześniej USA zakazały przylotów pasażerom z Chin.

Natomiast Indie od godz.12 w piątek (13 bm.) do 15 kwietnia nie wydają wiz wjazdowych. Ponadto wszyscy przyjeżdżający do tego kraju będą musieli przejść co najmniej dwutygodniową kwarantannę. Dotyczy to wszystkich podróżnych, w tym obywateli Indii, którzy przyjeżdżają, lub po 15 lutego byli w: Chinach, Włoszech, Iranie, Republice Korei, Francji, Hiszpanii i Niemczech.

(ip)

Fot. Facebook/Visit New York

Sonda

Czy odwołanie imprez i zamknięcie niektórych placówek z powodu koronawirusa to dobra decyzja?

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA