wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Świat > Odciski palców będą pobierane na granicy z Rosją

Odciski palców będą pobierane na granicy z Rosją

Odciski palców będą pobierane na granicy z Rosją
Data publikacji: 2016-11-27 19:12
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-18 02:49
Wywietleń: 1411 177345

Wszyscy cudzoziemcy, wjeżdżający na terytorium Rosji, od 2017 roku będą mieli pobierane odciski palców - poinformował wiceminister spraw wewnętrznych Aleksandr Gorowoj.

- MSW wystąpiło z inicjatywą wprowadzenia od nowego roku procedury pobierania odcisków palców od wszystkich obcokrajowców, którzy wjeżdżają na terytorium Federacji Rosyjskiej - powiedział Gorowoj.

Agencja TASS poinformowała, że wcześniej szefowa komisji ds. rozwoju społecznej dyplomacji i wspierania diaspory rosyjskiej za granicą Izby Społecznej Jelena Sutormina zwróciła się do ministra spraw wewnętrznych Władimira Kołokolcewa z wnioskiem o wprowadzenie obowiązkowego pobierania odcisków palców przy wjeździe do Rosji od obywateli UE i USA.

Sutormina wyraziła opinię, że może być to dodatkowym środkiem ochrony obywateli Rosji przed zagrożeniem terroryzmu.

(pap)

Komentarze

Polak
od nich trzeba brać odciski twarzy -nasi przyjaciele na pewno to zrozumieją
2016-11-28 17:50:44
.....
A ja słyszałam, że Ruscy na granicy będą usuwać odciski i robić pedicure gratis.
2016-11-28 13:36:23
A nie lepiej DNA...?
A tych inwalidow... co beda bez lewej i prawej dloni czy palcow - to juz sie nie wpusci ? Chyba ze wowczas bedzie sie pobierac i odciski z nog lub palcow z lewej czy prawej nogi ? Nie mowiac juz o tym... ze przy PO-bieraniu "odcioskow" wszyscy PO-winni byc rowniez trzezwi !!
2016-11-28 00:36:29

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”