czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Tenis. Daria Kuczer najlepsza w kraju

Tenis. Daria Kuczer najlepsza w kraju

Tenis. Daria Kuczer najlepsza w kraju
Data publikacji: 2016-06-27 21:28
Ostatnia aktualizacja: 2016-09-02 19:20
Wywietleń: 2915 141204

Szczecinianka Daria Kuczer jest w ostatnich dniach prawdziwą gwiazdą krajowych kortów. 17-letnia tenisistka Akademii Tenisowej Promasters przed tygodniem zdobyła dwa złote medale w mistrzostwach Polski juniorek, a w niedzielę do kolekcji dorzuciła dwa tytuły mistrzowskie w kategorii seniorek.

W rywalizacji z juniorkami w Sopocie Kuczer nie oddała rywalkom nawet seta, a zdobywając złoto także w deblu po raz pierwszy w karierze wywalczyła podwójne mistrzostwo.

W seniorskich mistrzostwach Polski Kuczer spisywała się równie dobrze. Już w pierwszej rundzie wyeliminowała rozstawioną z nr 3 Agatę Borgman, a w ćwierćfinale doświadczoną Olgę Brózdę, trenującą w Akademii Tenisowej Angeliki Kerber w Puszczykowie. W półfinale 17-letnia szczecinianka bez straty gema pokonała kolejną rozstawioną zawodniczkę mistrzostw Paulinę Lewandowską, a meczu o złoto klasyfikowaną w siódmej setce rankingu WTA Justynę Jegiołkę 6:4, 6:3.

Do tytułu mistrzowskiego w singlu Kuczer dołożyła jeszcze drugi w deblu z Aleksandrą Buczyńską z Radomia. ©℗

(woj)

Fot. (PZT, Promasters, PAP)

Tenis. Daria Kuczer najlepsza w kraju Tenis. Daria Kuczer najlepsza w kraju Tenis. Daria Kuczer najlepsza w kraju

Komentarze

zeglarz
I zwyciestwo w US OPEN 2016 w kwalifikacjach juniorek z Włoszką Samsonowa w 3 setach . Brawo
2016-09-02 18:55:37
Do Poznaniaka
Na studia to może... Ale akurat szkołę średnią (LO XIII) ma na wyższym poziomie niż najlepsza w Poznaniu. Prawdziwa przepaść. Jak Poznań będzie miał jakieś dobre liceum, to może się skusi... Do roboty Poznaniu!
2016-06-28 12:52:37
POZNANIAK
witam, aż dziw bierze ,ze ktoś ze Szczecina może się tak wybić.Taki sukces. To niebywałe.Ze w takim mieście można odnieść taki sukces. Zapraszamy ta Panią do Poznania - tutaj treningi, studia, zycie, mieszkanie. Czekamy - tutaj będzie duzy postęp.
2016-06-28 10:43:02

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”