poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Tenis. Kuczer mistrzynią Polski

Tenis. Kuczer mistrzynią Polski

Tenis. Kuczer mistrzynią Polski
Data publikacji: 2016-06-21 16:06
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-22 10:57
Wywietleń: 1492 140114

Daria Kuczer z Akademii Tenisowej Promasters Szczecin zdobyła trzy medale mistrzostw Polski juniorów. Szczecinianka po raz czwarty z rzędu została mistrzynią Polski w grze pojedynczej. W finale turnieju w Sopocie Kuczer obroniła trzy piłki meczowe i pokonała Marcelinę Podlińską (Górnik Bytom) 7:5 4:6 7:6. W drodze do finału Kuczer nie oddała rywalkom seta i straciła zaledwie 7 gemów.

Szczecinianka stanęła w Sopocie na podium jeszcze dwukrotnie. W grze deblowej z Adrianną Sosnowską (Winners ST Wolniak Łódź) znów sięgnęła po złoto. Szczecińsko-łódzki debel pokonała w finale parę Paczena- Podlińska (obie Górnik Bytom) 6:1 6:2. W mikście z Marcinem Skowrońskim (Return Radom) Kuczer musiała zadowolić się brązowym krążkiem.

Wprost z Sopotu Kuczer przeniosła się do Gliwic, gdzie rozpoczęły się wczoraj mistrzostwach Polski seniorów i seniorek. W pierwszej rundzie szczecinianka trafiła na rozstawioną z nr 3 Agatę Borgman (Górnik Bytom) i wygrała 6:4, 6:1.

W mistrzostwach Polski wystartowało jeszcze dwoje innych zawodników AT Promasters Szczecin. Rafał Teurer pokonał w pierwszym meczu Kacpra Mularczyka (ZTT Złotoryja) 6:3, 6:3, a już w I rundzie turnieju kobiet odpadła Marta Gałka (Promasters).

(woj)

Fot. arch.

Komentarze

POZNANIAK
RAFAŁ TEURER - ZNANA POSTAĆ W SZCZECIŃSKIM ŚWIATKU TENISA. OD WIELU LAT. MIMO JUŻ SWOICH LAT KONSEKWENTNIE DĄŻY DO SUKCESU I TRWA W SPORCIE.GODNY SZACUNKU SPORTOWIEC. DOBRY TRENER Z NIEGO BĘDZIE.CAŁY CZAS JAK WIDAĆ GRA W TURNIEJACH A TO DOBRA SZKOŁA TENISA.
2016-06-22 10:54:15
POZNANIAK
KTO TRENUJE Ta PANIA? KTOS ZE SZCZECINA? PROSZĘ O INFORMACJE. TO DZIWNE ,ZE KTOS Z WASZEGO MIASTA WYBIŁ SIE PONAD PRZECIĘTNOŚĆ NA TAKĄ SKALE. NAZWISKO TEJ PANI PO257JAWIA SIE W DOBRYM ŚWIETLE BARDZO CZESTO. KTO JA TRENUJE? SZCZECIN TO NIE JEST MIASTO SUKCESU STAD MOJE WIELKIE ZDZIWIENIE.
2016-06-22 10:30:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Ryszard Pietrzak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy