środa, 30 września 2020.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Salas nie dotarła do Polic

Siatkówka. Salas nie dotarła do Polic

Siatkówka. Salas nie dotarła do Polic
Data publikacji: 2020-08-10 12:59
Wywietleń: 1954 468940

Siatkarki Grupy Azoty Chemika rozpoczęły w poniedziałek czwarty tydzień przygotować do inauguracji nowego sezonu, a w treningach wciąż nie bierze udziału najlepsza atakująca poprzedniego sezonu Wilma Salas.

Kubańska przyjmująca, mimo ważnego kontraktu, z powodu obostrzeń dotyczących związanych z COVID 19 nie może przylecieć do Polski. Klub czyni starania, aby zawodniczka jak najszybciej dołączyła do zespołu, ale data przyjazdy Salas do Polic wciąż nie jest znana. Sezon startuje tymczasem w połowie września.

Salas zadebiutowała w Lidze Siatkówki Kobiet w poprzednim sezonie. Była najskuteczniejszą siatkarką mistrzyń Polski. Zdobyła 321 punków co dało jej 7 miejsc w rankingi całej LSK. Siedem razy Kubanka była też nagradzana statuetkami MVP spotkań sezonu 2019/2020.

W przygotowań Chemika nie bierze także udziału druga przyjmująca Natalia Mędrzyk, która przechodzi ostatni etap rehabilitacji po operacji kolana. Pozostałe zakontraktowane na nowy sezon siatkarki w tym Agnieszka Kąkolewski i Jovana Brakocević-Canzian trenują na pełnych obrotach.

W środę mistrzynie Polski mają zaplanowany pierwszy sparing. Popołudniu w starej hali przy ul. Siedleckiej zmierzą się z PTPS Piła. Mecz będzie zamknięty dla kibiców. (woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie