Siatkówka. Policzanki pokonały Radomkę [GALERIA]

Data publikacji: 11 lutego 2022 r. 19:55
Ostatnia aktualizacja: 11 lutego 2022 r. 20:00
Siatkówka. Policzanki pokonały Radomkę

Tauron Liga siatkarek: GRUPA AZOTY CHEMIK Police - E.LECLERC MOYA RADOMKA Radom  3:1 (25:23, 23:25, 25:18, 25:16)

CHEMIK: Wasilewska, Kowalewska, Drews, Pol, Brakocevic-Canzian, Łukasik, Stanzel (libero), Żurawska (libero) oraz De Almeida Rios, Czyrniańska, Milenković, Połeć

W pierwszym wyrównanym secie policzanki zdołały w końcówce przechylić szalę zwycięstwa na swoją stroną, ale w kolejnej odsłonie w decydujących piłkach górą były radomianki. W trzeciej partii górę wzięło większe doświadczenie podopiecznych trenera Jacka Nawrockiego. Podobnie wyglądał też ostatni set, w którym siatkarki Chemika uzyskały prowadzenie i konsekwentnie utrzymywały przewagę, zasłużenie zwyciężając. ©℗