niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Espadon przegrał z reprezentacją Estonii

Siatkówka. Espadon przegrał z reprezentacją Estonii

Siatkówka. Espadon przegrał z reprezentacją Estonii
Data publikacji: 2016-09-04 13:29
Ostatnia aktualizacja: 2016-09-04 13:29
Wywietleń: 999 152558

Reprezentacja Estonii pokonała w towarzyskim meczu siatkarzy Espadonu Szczecin 3:1 (25:22, 25:22, 25:23, 13:15). Espadon rozpoczął mecz w składzie: Bratojev, Kluth, Ruciak, Wika, Zajder, Cedzyński, libero Murek.

W porównaniu ze sparingiem z Cuprum Lubin w wyjściowej szóstce zaszła tylko jedna zmiana – na przyjęcie za Borovnjaka wszedł Michał Ruciak. I cały mecz na pozycji Libero zagrał Murek.

Od trzeciego seta na boisku pojawiali się kolejno wszyscy siatkarze znajdujący się w kadrze Milana Simojlovicia. A jako, że przy urazie Miłuszewa grać musiałby cały mecz w ataku Kluth zmęczonego także jego w ostatniej partii zamieniono uwaga na …. Janusza Gałązkę – nominalnego środkowego. Dodatkowy set też był wyjątkowy, bowiem szkoleniowcy obu stron umówili się, że rozegrany zostanie tylko do 15-tu punktów.

Po meczu drużyna wie, że popracować musimy jeszcze między innymi nad blokiem. Zbyt swobodnie i zbyt długo był on swobodnie przez rywali obijany. I to ogólne wrażenie całej drużyny – podsumował II trener Espadonu Michał Mieszko Gogol. (par)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”