sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Espadon przed sezonem

Siatkówka. Espadon przed sezonem

Siatkówka. Espadon przed sezonem
Data publikacji: 2016-08-31 15:39
Wywietleń: 755 152054

BENIAMINEK siatkarskiej ekstraklasy szczeciński Espadon do rozpoczynającego się pod koniec września sezonu do czwartku przygotowuje się w Policach. W zajęciach z pełnym obciążeniem na tę chwilę nie uczestniczy jedynie Danaił Miłuszew, który zmaga się z drobnymi problemami mięśniowymi.

Espadon wkrótce rozegra też pierwsze oficjalne mecze sparingowe. W piątek o godz.19 szczecińska drużyna zmierzy się z Cuprum Lubin, a w sobotę o godz. 18.15 z reprezentacją Estonii. Oba spotkania odbędą się w Lubinie.

- Mam do dyspozycji czternastu bardzo zaangażowanych siatkarzy, którzy wytrwale przechodzą przez cały okres przygotowawczy - powiedział trener Milan Simojlović. - Kontuzja Danaiła nie jest poważna i mam nadzieję, że szybko będziemy mogli przejść nad nią do porządku dziennego. Nie jedziemy do Lubina po to, aby po prostu zagrać dwa mecze, ale po to, żeby je wygrać. Po powrocie do Szczecina rozpoczniemy już treningi w Azoty Arenie.

Od czwartku rusza sprzedaż karnetów na mecze nowego sezonu Espadonu. Karnet obejmuje mecze PlusLigi, Pucharu Polski oraz spotkań rundy drugiej (play-off). Wyjątkiem jest inauguracyjne spotkanie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (30 września, Azoty Arena), z którego dochód przeznaczony będzie na cel charytatywny. Bilety na to konkretne spotkanie można nabyć na stronie Azoty Areny.

Każdy kibic będzie miał do wyboru trzy modele karnetów i przy zakupie sam zdecyduje, którą wersję otrzyma i będzie się legitymował przez cały sezon. Sprzedaż karnetów będzie się odbywała poprzez stronę www.abilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedażowych (wyszczególnionych na abilet.pl). Wszystkie niezbędne informacje pojawią się w zakładce abilet.pl/impreza/karnety-espadon-szczecin.

Ceny karnetów przedstawiać się będą następująco: Karnet normalny 340 zł, ulgowy 180 zł, karnety Klubu Kibica odpowiednio 190 i 120 złotych. Bilety na pojedyncze spotkania (ich sprzedaż zostanie uruchomiona nieco później) kosztować będą 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy), w sektorze Klubu Kibica odpowiednio 10 i 5 złotych. Ulgi przysługują osobom uczącym się, studentom do 26. roku życia, emerytom oraz rencistom. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo. ©℗ (mij)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy