środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Chemik miażdży w finale

Siatkówka. Chemik miażdży w finale

Siatkówka. Chemik miażdży w finale
Data publikacji: 2018-04-26 22:08
Wywietleń: 1552 325049

Chemik Police - ŁKS Łódz 3:0 (25:21, 25:9, 25:4)

Chemik: Veljković, Busa, Mirković, Mędrzyk, Smarzek, Krzos (libero) oraz Tomsia.

Pogromem zakończył się pierwszy mecz finałowy Ligi Siatkówki Kobiet. Chemik rozbił rywalki w trzech szybkich setach, a wynik meczu przejdzie do historii żeńskiej siatkówki.

Drużyna ŁKS bez kontuzjowanej  Bidias i z nieskutecznie grającą Kowalińską nie był godnym rywalem dla mistrzyń Polski. Łodzianki nie miały żadnych atutów i podjęły walkę tylko w pierwszym secie.W całym meczu zdobyły jednak tylko 34 małych punktów.

Drugi set był już meczem do jednej bramki, a trzeci kompromitacją ŁKS. Chemik wykorzystał słabość rywalek i bezlitośnie punktował do samego końca. Królową parkietu była Veljković, która punktowała w ataku i bloku. Bezbłędnie grała Smarzek, a rywalki pogrążyły Gajgał-Anioł i Busa.

Poniedziałkowy drugi mecz w Łodzi wydaje się już być tylko formalnością. Po spotkaniu w Policach widać, że ŁKS przerósł udział w finale LSK i Chemik pewnie zmierza po piąty z rzędu tytuł mistrzyń Polski. (woj) 

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”