Piłka ręczna. Porażka w Wejherowie

Data publikacji: 20 listopada 2022 r. 21:18
Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2022 r. 22:18

Pierwszoligowi piłkarze ręczni PGE KPR Gryfino przegrali w 6. kolejce wyjazdowy mecz z drużyną Tytani Wejherowo 34:29.

TYTANI Wejherowo - PGE KPR Gryfino 34:29 (10:18);

PGE KPR Gryfino: Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny - Jakub Gackowski 8, Bartosz Telenga 5, Filip Witkowski 5, Rafał Lasko 4, Kamil Skrzypkowiak 3, Kamil Kostrzewa 2, Kacper Blejsz 1, Michał Klemens 1, Radosław Jarząbek, Patryk Baliński.

Po pierwszej połowie wydawało się, że gryfinianie wygrają ten mecz, gdyż prowadzili 18:10, ale w drugiej połowie gospodarze zagrali rewelacyjne zawody i odrobili straty z pierwszej części, wygrywając drugą tercję 24:11. W zespole gości najskuteczniejszym zawodnikiem był Jakub Gackowski, autor 8 goli.

PGE KPR Gryfino po sześciu spotkaniach zajmuje szóste miejsce w tabeli, mając na koncie dwa zwycięstwa i cztery porażki. (c)(p)