Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Wygrana FASE, remis Pogoni

Data publikacji: 05 września 2020 r. 17:08
Ostatnia aktualizacja: 05 września 2020 r. 17:38

Drużyna juniorów młodszych FASE Szczecin pokonała w czwartej kolejce makroregionalnej ligi juniorów młodszych zespół Warty Poznań 3:1 (2:1) po golach Górskiego, Juszczaka i Mierzwy.

To druga wygrana podopiecznych trenera Roberta Dymkowskiego w czwartym spotkaniu. Dzięki temu szczecinianie awansowali na czwarte miejsce w tabeli wyprzedzając swoich rówieśników z Pogoni, którzy mają jednak o jeden mecz rozegrany mniej..

Mecz z Wartą przebiegał pod zdecydowane dyktando miejscowych, którzy już po trzech minutach prowadzili 2:0 i następnie całkowicie kontrolowali mecz. W drugiej połowie mogli poprawić wynik, ale nie wykorzystali rzutu karnego.

Zespół FASE po słabym początku sezonu w każdym kolejnym spotkaniu wygląda lepiej co cieszy tym bardziej, że w drużynie w dużej mierze występują piłkarze o rok młodsi z rocznika 2005.

Występujący w tej samej grupie makroregionalnej piłkarze Pogoni Szczecin z trudem uratowali remis na własnym boisku w meczu z Arką Gdynia osiągając wynik 1:1 (0:1). Gola już w doliczonym czasie gry zdobył Samborski, dla którego była to druga bramka w trzecim spotkaniu obecnego sezonu.