Wtorek, 23 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Dwucyfrówka FASE z Chemikiem

Data publikacji: 16 sierpnia 2020 r. 18:13
Ostatnia aktualizacja: 16 sierpnia 2020 r. 18:13

Młodzi piłkarze FASE Szczecin rozgromili w premierowym meczu Chemika Bydgoszcz 11:0 (8:0) w rozgrywkach Centralnej Ligi Trampkarzy. Rywal nie prezentował odpowiedniego poziomu, mecz toczył się praktycznie do jednej bramki, a wynik mógł być wyższy.

Szczecinianie rozpoczęli spotkanie w bojowych nastrojach. Motywacja była na dobrym poziomie i efektem tego było aż osiem goli w pierwszych 40 minutach. Po przerwie tempo gry nieco spadło, ale przewaga cały czas była po stronie FASE. We znaki dał się upał, który nieco powstrzymał zapędy miejscowych w celu zdobycia kolejnych goli.

Bramki dla zwycięzców zdobyli: Ratajczyk – trzy, Kusiak – dwie, Lisman – dwie, Chudziak – dwie , Lubczyński – jedna i jedna samobójcza. (par)