Środa, 24 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Pechowy remis FASE, porażka Pogoni

Data publikacji: 23 sierpnia 2020 r. 19:15
Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2020 r. 19:21

Trampkarze FASE Szczecin zremisowali na własnym boisku z Akademią Reissa 2:2 (0:0) w meczu drugiej kolejki makroregionalnej ligi trampkarzy. Gole dla gospodarzy zdobyli: Ratajczyk i Chudziak (oba z rzutów karnych).

Szczecinianie niemal przez całą drugą połowę grali w osłabieniu, a mimo to zdołali wyjść na dwubramkowe prowadzenie i byli blisko wygrania meczu. Zadecydowała sytuacja z ostatniej minuty meczu, kiedy zabrakło koncentracji we własnym polu karnym.

Drugiej porażki w sezonie doznali trampkarze Pogoni. Młodzi szczecinianie przegrali na wyjeździe z Lotosem Gdańsk 1:2, a honorowego gola zdobył Mochol. Przed tygodniem młodzi portowcy zostali rozgromieni przez Lecha Poznań 1:7. Po dwóch meczach nie mają zatem punktu na koncie i stracili aż dziewięć goli. (par)